21 พฤษภาคม 2565 - 19:32


League Time Home Score Away HT
SIN PL 21/05 - 16:30 แทมปิเนส โรเวอร์ส 0 - 4 Lion City 0 - 1
SPA TRFEF 21/05 - 17:00 CD Utrera 3 - 1 Atl. Tordesillas
CZE U19L 21/05 - 17:45 สปาร์ต้า ปราก U19 4 - 0 Ostrava U19 1 - 0
ASI AFCC 21/05 - 18:00 ATK Mohun Bagan (Ind) 2 - 0 Bashundara Kings (Ban) 2 - 0
BEL VLW 21/05 - 18:00 Dnepr Mogilev W 9 - 0 FC Gomel W 5 - 0
CZE U19L 21/05 - 18:00 Brno U19 1 - 1 เอฟซี วิคตอเรีย พัลเซ่น U19 1 - 0
CZE U19L 21/05 - 18:00 Hradec Kralove U19 0 - 1 Opava U19 0 - 0
DEN 3D 21/05 - 18:00 Dalum IF 1 - 0 VSK Aarhus 0 - 0
DEN 3D 21/05 - 18:00 Slagelse 0 - 0 Young Boys FD 0 - 0
DEN EW 21/05 - 18:00 Varde W 0 - 6 Aarhus W 0 - 4
FIN KLW 21/05 - 18:00 Honka W 1 - 2 KuPS W 0 - 1
FIN KLW 21/05 - 18:00 Ilves W 0 - 2 HJK W 0 - 1
FIN KLW 21/05 - 18:00 ONS Oulu W 0 - 0 HPS W 0 - 0
MON PL 21/05 - 18:00 FC Ulaanbaatar 7 - 2 Khovd 5 - 1
NOR D3 21/05 - 18:00 Bossekop 2 - 2 Mjolner 1 - 0
POL IIIL 21/05 - 18:00 Szczuczyn 0 - 2 LKS Lodz II 0 - 2
POL IIIL 21/05 - 18:00 Baltyk Koszalin 0 - 1 Ol. Grudziadz 0 - 1
POL IIIL 21/05 - 18:00 Sroda 0 - 1 Kleczew 0 - 1
POL IIIL 21/05 - 18:00 Goczalkowice Zdroj 0 - 2 Bielsko-Biala 0 - 1
RUS FNL 21/05 - 18:00 Tekstilshtik 0 - 2 R. Volgograd 0 - 1
RUS FNL 21/05 - 18:00 Tomsk 1 - 2 Lipetsk 1 - 1
RUS FNL2 21/05 - 18:00 Kvant 0 - 1 Arsenal Tula 2 0 - 1
RUS FNL2 21/05 - 18:00 Znamya Noginsk 0 - 0 Fakel Voronezh 2 0 - 0
RUS FNL2 21/05 - 18:00 Omsk 3 - 0 Nosta 2 - 0
SWE D1 21/05 - 18:00 Motala 2 - 1 Umea FC 1 - 0
SWE D1 21/05 - 18:00 Oddevold 1 - 1 Tvaakers 1 - 1
THA TL2 21/05 - 18:00 ลำปาง 1 - 2 ตราด เอฟซี 0 - 1
DEN 3D 21/05 - 18:15 Lyseng 0 - 1 Roskilde 0 - 0
BEL VLR 21/05 - 18:30 Arsenal Dzyarzhynsk 2 0 - 2 Energetik-BGU 2 0 - 2
CZE VKP 21/05 - 18:30 Zirovnice 0 - 1 Sperice
DEN 3D 21/05 - 18:30 Half time Roskilde KFUM's 1 - 0 Karlslunde 1 - 0
FIN KGA 21/05 - 18:30 Half time Lahden Reipas 1 - 0 PPJ 1 - 0
RUS SDW 21/05 - 18:30 Half time Ryazan W 0 - 0 Rubin Kazan W 0 - 0
DEN 2D 21/05 - 18:45 FA 2000 0 - 1 Kolding IF 0 - 1
ASI SAGW 21/05 - 19:00 Vietnam W 0 - 0 Thailand W 0 - 0
BEL VL 21/05 - 19:00 Belshina 0 - 0 Isloch 0 - 0
BEL VLR 21/05 - 19:00 Minsk 2 1 - 0 Shakhter Soligorsk 2 1 - 0
CZE ZKP 21/05 - 19:00 Morkovice 0 - 0 Batov 0 - 0
CZE VKP 21/05 - 19:00 Velke Mezirici B 0 - 0 HFK Trebic
CZE PKP 21/05 - 19:00 Rapid Plzen 0 - 0 Stankov 0 - 0
CZE KKP 21/05 - 19:00 Touzim 0 - 0 Karlovy Vary B
DEN 2D 21/05 - 19:00 Thisted FC 0 - 2 Naestved 0 - 2
DEN 2D 21/05 - 19:00 Brabrand 0 - 1 Aarhus Fremad 0 - 1
DEN 2D 21/05 - 19:00 Middelfart 0 - 1 Skive 0 - 1
DEN 3D 21/05 - 19:00 Naesby 0 - 0 BK Frem 0 - 0
DEN EW 21/05 - 19:00 Nordsjaelland W 1 - 0 Fortuna Hjorring W 1 - 0
DEN EW 21/05 - 19:00 Sundby W 0 - 0 Aalborg W 0 - 0
FIN KGB 21/05 - 19:00 VJS 0 - 0 Klubi 04 0 - 0
GER RN 21/05 - 19:00 Norderstedt 0 - 0 Luneburger Hansa 0 - 0
GER RB 21/05 - 19:00 Augsburg II 1 - 0 Memmingen 1 - 0
GER RB 21/05 - 19:00 Buchbach 2 - 0 SpVgg Bayreuth 2 - 0
GER RB 21/05 - 19:00 Burghausen 1 - 1 Pipinsried 1 - 1
GER RB 21/05 - 19:00 Heimstetten 0 - 1 Eichstatt 0 - 1
GER RB 21/05 - 19:00 Rain/Lech 1 - 0 Rosenheim 1 - 0
GER RB 21/05 - 19:00 Schalding 0 - 1 Furth II 0 - 1
KAZ FD 21/05 - 19:00 Zhenis 1 - 1 Ekibastuz 1 - 1
KEN PL 21/05 - 19:00 Bidco United 0 - 0 Police FC 0 - 0
KEN PL 21/05 - 19:00 Gor Mahia 0 - 0 Kakamega Homeboyz 0 - 0
KEN PL 21/05 - 19:00 KCB 0 - 0 Nairobi City 0 - 0
KEN PL 21/05 - 19:00 Leopards 1 - 0 Talanta FC 1 - 0
KEN PL 21/05 - 19:00 Posta Rangers 0 - 0 Sofapaka 0 - 0
LAT 1L 21/05 - 19:00 AFA Olaine 0 - 1 Valmiera 2 0 - 1
LIT AL 21/05 - 19:00 Hegelmann 1 - 0 Dziugas Telsiai 1 - 0
LIT IL 21/05 - 19:00 Ekranas 0 - 0 FK Minija 0 - 0
LIT IL 21/05 - 19:00 Marijampole City 0 - 0 Banga 2 0 - 0
LIT IL 21/05 - 19:00 Nevezis Kedainiai 0 - 0 Atmosfera 0 - 0
LIT IL 21/05 - 19:00 Siauliai 2 0 - 0 BFA Vilnius 0 - 0
NOR D3 21/05 - 19:00 Start 2 1 - 1 Uradd 1 - 1
NOR D3 21/05 - 19:00 Nardo 1 - 0 Orkla 1 - 0
POL IIIL 21/05 - 19:00 Odra Wodzislaw 0 - 1 Pawlowice 0 - 1
RUS FNL 21/05 - 19:00 Alania Vladikavkaz 1 - 0 Kamaz 1 - 0
RUS FNL 21/05 - 19:00 Baltika 0 - 0 Fakel Voronezh 0 - 0
RUS FNL 21/05 - 19:00 Olimp-Dolgoprudny 0 - 1 Neftekhimik 0 - 1
RUS FNL 21/05 - 19:00 Torpedo Moscow 0 - 0 Kuban 0 - 0
RUS FNL 21/05 - 19:00 Volgar-Astrakhan 1 - 0 Orenburg 1 - 0
RUS FNL 21/05 - 19:00 Yenisey 2 - 2 Veles Moscow 2 - 2
SLO 1LW 21/05 - 19:00 Ruzomberok W 0 - 0 Slovan Bratislava W 0 - 0
MAL PL 21/05 - 19:15 Perak 0 - 0 UiTM 0 - 0
WOR CF 21/05 - 19:15 FC 08 Homburg (Ger) 0 - 0 Elversberg (Ger) 0 - 0
WOR CF 21/05 - 19:15 Flensburg (Ger) 0 - 0 Lubeck (Ger) 0 - 0
ROM L3 21/05 - 17:00 Recolta Gh. Doja - Gloria Albesti
GER ONOFV 21/05 - 18:00 Blau Weiss Berlin - Stendal
GER ONOFV 21/05 - 18:00 Bautzen - Bischofswerdaer
GER OS 21/05 - 18:00 SC Weiche-08 II - Lubeck II
LAT LC 21/05 - 18:00 Valka - Gulbenes
SLO DCW 21/05 - 18:00 Kalna n. Hronom - AFC Nove Mesto
SWE D2 21/05 - 18:00 Skelleftea - IFK Ostersund
SWE D2 21/05 - 18:00 Landvetter - Hittarps
GER ONOFV 21/05 - 19:00 Brandenburger - Ludwigsfelder
GER ONOFV 21/05 - 19:00 Torgelower Greif - Staaken
GER ONOFV 21/05 - 19:00 Blau-Weiss Zorbau - Einheit Rudolstadt
GER ONOFV 21/05 - 19:00 Grimma - Jena II
GER ONOFV 21/05 - 19:00 Martinroda - Nordhausen
GER ONOFV 21/05 - 19:00 Plauen - Oberlausitz
GER OS 21/05 - 19:00 Pansdorf - Bordesholm
GER OS 21/05 - 19:00 Altenholz - Eutin
GER OS 21/05 - 19:00 Kronshagen - Preussen Reinfeld
GER OH 21/05 - 19:00 Fulda-Lehnerz - Hadamar
GER OH 21/05 - 19:00 Stadtallendorf - Eddersheim
GER OBN 21/05 - 19:00 1. SC Feucht - Spvgg Ansbach 09
GER OBN 21/05 - 19:00 Abtswind - Ammerthal
GER OBN 21/05 - 19:00 Bayern Hof - Karlburg
GER OBN 21/05 - 19:00 Cham - Gebenbach
GER OBN 21/05 - 19:00 DJK Bamberg - Bamberg
GER OBN 21/05 - 19:00 Grossbardorf - Vatan Spor A'burg
GER OBN 21/05 - 19:00 Sand - Neumarkt
GER OBN 21/05 - 19:00 Seligenporten - Vilzing
GER OBN 21/05 - 19:00 Wurzburger FV - ATSV
GER OBS 21/05 - 19:00 Dachau - Schwabmunchen
GER OBS 21/05 - 19:00 Gundelfingen - Ismaning
GER OBS 21/05 - 19:00 Hankofen-Hailing - Deisenhofen
GER OBS 21/05 - 19:00 Kirchanschoring - Landsberg
GER OBS 21/05 - 19:00 Kottern-St. Mang - Ingolstadt II
GER OBS 21/05 - 19:00 Munich 1860 II - Regensburg II
GER OBS 21/05 - 19:00 Pullach - Schwaben Augsburg
GER OBS 21/05 - 19:00 TSV 1880 Wasserburg - Turkspor Augsburg
GER OBS 21/05 - 19:00 VfB Hallbergmoos-Goldach - Donaustauf
GER OB 21/05 - 19:00 Goppinger SV - Freiberg
GER OB 21/05 - 19:00 Pforzheim - Linx
GER OB 21/05 - 19:00 SU Neckarsulm - Rielasingen-Arlen
GER OB 21/05 - 19:00 TSV Ilshofen - Ravensburg
HUN NBIW 21/05 - 19:00 Ferencvaros W - DVTK W
LAT LC 21/05 - 19:00 Augsdaugavas - Fk Jurnieks Riga
LAT LC 21/05 - 19:00 JFC Jelgava - Babites
SEY FDL 21/05 - 19:00 Foresters FC - St Michel United
SWE D2 21/05 - 19:00 Algarna-Harnosand - Bodens
SWE D2 21/05 - 19:00 Umea FC - Sund IF
SWE D2 21/05 - 19:00 Frolunda - Varbergs GIF
SWE D2 21/05 - 19:00 Torslanda - Assyriska BK
SWE D2 21/05 - 19:00 Hassleholms IF - IFK Berga
SWE D2 21/05 - 19:00 Karlskrona - IFK Hassleholm
SWE D2 21/05 - 19:00 Smedby - Karlbergs
SWE D2 21/05 - 19:00 Grebbestads - Kumla
SWE D2 21/05 - 19:00 Karlslunds - Ahlafors IF
SWE D2 21/05 - 19:00 Saffle SK - Angered
CZE DA 21/05 - 19:30 Prestice - Sokol Lom
GER OH 21/05 - 19:30 Baunatal - Bad Vilbel
GER OB 21/05 - 19:30 Freiburger - Villingen
MAL SL 21/05 - 19:30 Ekwendeni Hammers - Mighty Wanderers
MAL SL 21/05 - 19:30 Karonga United - Mighty Tigers
MAL SL 21/05 - 19:30 MAFCO - Kamuzu Barracks
NET TD 21/05 - 19:30 Scheveningen - Hardenberg
NET DD 21/05 - 19:30 ACV Assen - VVOG
NET DD 21/05 - 19:30 DVS '33 Ermelo - อาแย็กซ์ (Am)
NET DD 21/05 - 19:30 Hoek - Excelsior 31
NET DD 21/05 - 19:30 ODIN '59 - VVSB
NET DD 21/05 - 19:30 SteDoCo - Sportlust
NET DD 21/05 - 19:30 Ter Leede - Barendrecht
ROM L1 21/05 - 19:30 Concordia - Chindia Targoviste
ARM VBETPL 21/05 - 19:45 Van - Noah
Leg 21/05 - 20:00 Manchester United legend - Liverpool legend
AZE PL 21/05 - 20:00 Gabala - Sabah Baku
AZE PL 21/05 - 20:00 Zira - Shamakhi
BEL VLW 21/05 - 20:00 Vitebsk W - Minsk FK W
BOT PL 21/05 - 20:00 BDF XI - Prisons XI Gaborone
BOT PL 21/05 - 20:00 Gilport Lions - Jwaneng Galaxy
BOT PL 21/05 - 20:00 Masitoaka - Mogoditshane
BOT PL 21/05 - 20:00 Morupule - BR Highlanders
BOT PL 21/05 - 20:00 Orapa United - Notwane
BOT PL 21/05 - 20:00 Sua Flamingoes - Gaborone Utd
BOT PL 21/05 - 20:00 Township Rollers - Extension Gunners
BUL TL 21/05 - 20:00 Rozova Dolina - Sokol Markovo
CAM EO 21/05 - 20:00 Dragon de Yaounde - Yafoot
CAM EO 21/05 - 20:00 Fovu Baham - New Star
CAM EO 21/05 - 20:00 Tonnerre - Panthere
CAM EO 21/05 - 20:00 Yong Sports Academy - Bafoussam
CAM ET 21/05 - 20:00 AS Matelots - Lion Blesse
CRO 1HNL 21/05 - 20:00 ริเยก้า - Dragovoljac
CZE KKP 21/05 - 20:00 Lomnice - Nova Role
DEN EW 21/05 - 20:00 Odense Q W - B93 W
ETH PL 21/05 - 20:00 Hawassa - Ethiopia Bunna
FIN KGA 21/05 - 20:00 Keski-Uusimaa - NJS
FIN KGB 21/05 - 20:00 Tampere Utd - Ilves 2
GEO CEL 21/05 - 20:00 Loco. Tbilisi - Dinamo Tbilisi
GEO CEL 21/05 - 20:00 Samgurali - ตอร์ปิโด คาตูซี่
GER RN 21/05 - 20:00 VfB Oldenburg - Holstein Kiel II
GER RN 21/05 - 20:00 Werder Bremen II - SC Weiche-08
GER OH 21/05 - 20:00 Fernwald - Waldgirmes
GER OH 21/05 - 20:00 Alzenau - Viktoria Griesheim
GER OH 21/05 - 20:00 Flieden - Friedberg
GER OH 21/05 - 20:00 Hanau - RW Walldorf
GER OH 21/05 - 20:00 Hunfelder - Zeilsheim
IRA SL 21/05 - 20:00 Al Shorta - Newroz
IRE NLW 21/05 - 20:00 Shelbourne W - Dublin Waves W
IRE NLW 21/05 - 20:00 Sligo Rovers W - Cork City W
ITA SD 21/05 - 20:00 Mariglianese - Francavilla
ITA SD 21/05 - 20:00 Real Aversa - Trapani
ITA P2 21/05 - 20:00 โฟรซิโนเน่ U19 - เบรสชา U19
ITA P2 21/05 - 20:00 ปาร์มา U19 - Monza U19
KAZ PL 21/05 - 20:00 Atyrau - โลโคโมทีฟ อัสตานา
KAZ PL 21/05 - 20:00 ไครัต อัลมาตี - Shakhtar Karagandy
LAT 1L 21/05 - 20:00 Salaspils FK - Riga FC 2
LAT LC 21/05 - 20:00 Jekabpils SC - Kekava-Auda
MAL PL 21/05 - 20:00 PDRM FC - Skuad Projek
MOZ M 21/05 - 20:00 LD Maputo - UD Songo
NET TD 21/05 - 20:00 ASWH - AFC
NET TD 21/05 - 20:00 Excelsior Maassluis - Katwijk
NET TD 21/05 - 20:00 IJsselmeervogels - Noordwijk
NET TD 21/05 - 20:00 Quick Boys - GVVV
NET TD 21/05 - 20:00 Rijnsburgse Boys - Kozakken Boys
NET DD 21/05 - 20:00 Lisse - GOES
NET DD 21/05 - 20:00 Sparta Nijkerk - Harkemase Boys
NET DD 21/05 - 20:00 VV DOVO - Staphorst
NET D1U21 21/05 - 20:00 เฟเยนูร์ด U21 - อัลเมเร่ ซิตี้ U21
NOR D2 21/05 - 20:00 Tromsdalen - Eidsvold TF
NOR D3 21/05 - 20:00 Tromso 2 - Gjellerasen
REP L1 21/05 - 20:00 AS BNG - Cheminots
RUS FNL2 21/05 - 20:00 Lada Togliatti - Tuymazy
RUS FNL2 21/05 - 20:00 Tyumen - Amkar
RWA PL 21/05 - 20:00 AS Kigali - Bugesera FC
RWA PL 21/05 - 20:00 Espoir - Marines
SLO P 21/05 - 20:00 Radomlje - Domzale
SOU PL 21/05 - 20:00 AmaZulu - Golden Arrows
SOU PL 21/05 - 20:00 Chippa Utd. - TS Galaxy
SOU PL 21/05 - 20:00 Kaizer Chiefs - Swallows
SOU PL 21/05 - 20:00 Maritzburg Utd - Baroka
SOU PL 21/05 - 20:00 Marumo Gallants - Sekhukhune
SOU PL 21/05 - 20:00 Royal AM - Mamelodi Sundowns
SOU PL 21/05 - 20:00 Stellenbosch - Cape Town City
SWE A 21/05 - 20:00 AIK - Sirius
SWE D2 21/05 - 20:00 IFK Lulea - Sandviks
SWE D2 21/05 - 20:00 Huddinge - Assyriska FF
SWE AW 21/05 - 20:00 Kalmar W - Umea W
SWE EW 21/05 - 20:00 Alingsas FC W - Mallbackens W
SWE EW 21/05 - 20:00 Jitex W - Bromolla W
SWE EW 21/05 - 20:00 Norrkoping W - Alvsjo W
SWE EW 21/05 - 20:00 Uppsala W - Sundsvall W
SWE EW 21/05 - 20:00 Vaxjo DFF W - Gamla Upsala W
SWI PL 21/05 - 20:00 Sion II - Black Stars
TAN LKB 21/05 - 20:00 Mtibwa Sugar - Azam
TUR SL 21/05 - 20:00 อัลเตย์ - คาซิมปาซ่า
TUR SL 21/05 - 20:00 ชีวาสสปอร์ - เคย์เสรีสปอร์
TUR 1L 21/05 - 20:00 Genclerbirligi - Umraniyespor
TUR 1L 21/05 - 20:00 Keciorengucu - อันคารากือจือ
TUR SLW 21/05 - 20:00 Fenerbahce W - Hakkarigucu Spor W
UGA PL 21/05 - 20:00 Arua Hill - Express
UGA PL 21/05 - 20:00 Bright Stars - Mbarara City
UGA PL 21/05 - 20:00 BUL - Villa
UGA PL 21/05 - 20:00 Busoga - Gadaffi
UGA PL 21/05 - 20:00 Kampala City - Wakiso Giants
UGA PL 21/05 - 20:00 Tooro United - URA SC
UGA PL 21/05 - 20:00 UPDF - Onduparaka FC
UGA PL 21/05 - 20:00 Vipers - Police
URU SD 21/05 - 20:00 Rampla Juniors - Uruguay Montevideo
ALG L2 21/05 - 20:30 ASM Oran - El Khemis
ALG L2 21/05 - 20:30 Bel Abbes - Temouchent
ALG L2 21/05 - 20:30 Bordj Menail - Skikda
ALG L2 21/05 - 20:30 CA Batna - Lakhdaria
ALG L2 21/05 - 20:30 El Bayadh - Saida
ALG L2 21/05 - 20:30 Eulma - Mlila
ALG L2 21/05 - 20:30 Hamra Annaba - Khenchela
ALG L2 21/05 - 20:30 MO Bejaia - Ouargla
ALG L2 21/05 - 20:30 MO Constantine - Bordj Bou Arreridj
ALG L2 21/05 - 20:30 RC Kouba - Ain Ouessara
ALG L2 21/05 - 20:30 SC Ain Defla - Ben Aknoun
ALG L2 21/05 - 20:30 Telaghema - Bejaia
ALG L2 21/05 - 20:30 US Chaouia - Annaba
ALG L2 21/05 - 20:30 USMM Hadjout - Harrach
ALG L2 21/05 - 20:30 Widad Adabi de Boufarik - GC Mascara
GER OR 21/05 - 20:30 Eppelborn - Emmelshausen
GER OR 21/05 - 20:30 Hassia Bingen - Speyer
GER OR 21/05 - 20:30 Jagersburg - Eisbachtal
GER OB 21/05 - 20:30 Bietigheim-Bissingen - Reutlingen
GER OB 21/05 - 20:30 Bruchsal - Backnang
NET TD 21/05 - 20:30 HFC - Spakenburg
NET TD 21/05 - 20:30 TEC - Jong Volendam
BUL V 21/05 - 20:45 Botev Plovdiv II - Maritsa Plovdiv
BUL V 21/05 - 20:45 Etar - Dobrudzha
BUL V 21/05 - 20:45 Marek - Strumska Slava
BUL V 21/05 - 20:45 Montana - Spartak Varna
BUL V 21/05 - 20:45 Septemvri Simitli - Hebar
BUL V 21/05 - 20:45 Sozopol - Litex Lovech
BUL V 21/05 - 20:45 Svoge - CSKA 1948 Sofia II
ARG PAW 21/05 - 21:00 UAI Urquiza W - Gimnasia L.P. W
AUS RE 21/05 - 21:00 Wiener Viktoria - Mauerwerk
AUS RW 21/05 - 21:00 Admira Dornbirn - Hohenems
BEL PL 21/05 - 21:00 Smorgon - Osipovichi
BRA SB 21/05 - 21:00 Operario - Ituano
BUL TL 21/05 - 21:00 Nesebar - Dimitrovgrad
BUL TL 21/05 - 21:00 Ludogorets III - Dunav Ruse
CZE DE 21/05 - 21:00 Vsetin - Valasske Mezirici
CZE KKP 21/05 - 21:00 Chlumec nad Cidlinou B - Rychnov n. Kneznou
CZE LKP 21/05 - 21:00 Turnov - Sedmihorky
CZE PKP 21/05 - 21:00 Tlumacov - Plzen-Cernice
EGY PL 21/05 - 21:00 Eastern Company - Smouha
EGY D2 21/05 - 21:00 Al Aluminium - Tamya
EGY D2 21/05 - 21:00 Dayrout - Asyut Petroleum
EGY D2 21/05 - 21:00 El Alameen - Qena
EGY D2 21/05 - 21:00 El Madina El Monowara - Mallawi
EGY D2 21/05 - 21:00 El Minya - El Badari
EGY D2 21/05 - 21:00 Fayoum - Beni Suef
EGY D2 21/05 - 21:00 Kima Aswan - Aswan SC
EGY D2 21/05 - 21:00 Sohag - Telephonaat Beni Suef
ENG LO 21/05 - 21:00 ซันเดอร์แลนด์ เอเอฟซี - วีคอมบ์ วันเดอเรอร์ส
ENG NLN 21/05 - 21:00 York - Boston Utd
ENG NLS 21/05 - 21:00 Dorking - Ebbsfleet
FAR 1D 21/05 - 21:00 IF Fuglafjordur - TB Tvoroyri
FAR 1D 21/05 - 21:00 Undri - Vikingur 2
FIN V 21/05 - 21:00 SJK - Mariehamn
FIN 21/05 - 21:00 Ekenas - PK-35
FIN 21/05 - 21:00 KPV Kokkola - SJK Akatemia
FIN 21/05 - 21:00 Mikkelin - Jaro
FIN 21/05 - 21:00 TPS - PEPO
FIN KGA 21/05 - 21:00 Futura - JIPPO
FIN KGA 21/05 - 21:00 LaPa - KaPa
FIN KGB 21/05 - 21:00 Jazz Pori - EPS
FIN KLW 21/05 - 21:00 Aland Utd W - PK-35 Vantaa W
GER OH 21/05 - 21:00 Erlensee - Hessen Dreieich
GER OR 21/05 - 21:00 Gonsenheim - Mechtersheim
HUN NBIW 21/05 - 21:00 Puskas Academy W - Haladas W
ICE I 21/05 - 21:00 Throttur Vogar - Vestri
ICE D2 21/05 - 21:00 Haukar - Fjallabyggd
ICE D2 21/05 - 21:00 Olafsvik - Njardvik
LAT 1L 21/05 - 21:00 Saldus SS/Leevon - Tukums 2000 2
NOR E 21/05 - 21:00 Sandefjord - Lillestrom
NOR D2 21/05 - 21:00 Orn - Halden
NOR D3 21/05 - 21:00 Oppsal - Grorud 2
NOR D3 21/05 - 21:00 Skjetten - Mjondalen 2
NOR D1W 21/05 - 21:00 Grimstad W - Aalesund W
PAR DI 21/05 - 21:00 2 de Mayo - Deportivo Santani
PAR DI 21/05 - 21:00 Colegiales - Sportivo Iteno
POL IIIL 21/05 - 21:00 Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kolobrzeg
POL IIIL 21/05 - 21:00 Starogard Gdanski - Jarocin
POL IIIL 21/05 - 21:00 Stolem Gniewino - Zawisza
POL IIIL 21/05 - 21:00 Tomasovia T. L. - Sandomierz
POL CL 21/05 - 21:00 UKS SMS Lodz U18 - Gwarek Zabrze U18
RUS PL 21/05 - 21:00 Arsenal Tula - Ural
RUS PL 21/05 - 21:00 ซีเอสเคเอ มอสโก - FK Rostov
RUS PL 21/05 - 21:00 Dynamo Moscow - Sochi
RUS PL 21/05 - 21:00 Khimki - สปาร์ตัก มอสโก
RUS PL 21/05 - 21:00 คราสโนดาร์ - Akhmat Grozny
RUS PL 21/05 - 21:00 Krylya Sovetov - โลโคโมทีฟ มอสโก
RUS PL 21/05 - 21:00 Nizhny Novgorod - เซนิตเซนต์ปีเตอร์สเบิร์ก
RUS PL 21/05 - 21:00 Rubin Kazan - Ufa
RUS FNL2 21/05 - 21:00 Ulyanovsk - Miass
SCO SC 21/05 - 21:00 เรนเจอส์ - Hearts
SLO 3SNL 21/05 - 21:00 NK Adria - Ziri
SWE D1 21/05 - 21:00 Karlstad - Sollentuna
SWE D1 21/05 - 21:00 Orebro Syr. - Haninge
SWE D1 21/05 - 21:00 Pitea - Sandvikens
SWE D1 21/05 - 21:00 Vasalunds - Hammarby TFF
SWE D1 21/05 - 21:00 Ljungskile - Lunds
SWE D1 21/05 - 21:00 Oskarshamns - Olympic
SWE D1 21/05 - 21:00 Trollhattan - Atvidabergs
SWE D1 21/05 - 21:00 Vanersborgs IF - IFK Malmo
SWE D2 21/05 - 21:00 Ytterhogdals - Friska Viljor
SWE D2 21/05 - 21:00 IFK Stocksund - Kungsangens
SWE D2 21/05 - 21:00 Uppsala - Osteraker IFK
SWE D2 21/05 - 21:00 Husqvarna - Ullareds IK
SWE D2 21/05 - 21:00 Kristianstads - Rappe GOIF
SWE D2 21/05 - 21:00 Osterlen FF - Eslovs
SWE D2 21/05 - 21:00 Varmbols - Enskede
SWE D2 21/05 - 21:00 Mjolby AI FF - Nordvarmland
SWI PL 21/05 - 21:00 Cham - Basel II
SWI PL 21/05 - 21:00 Rapperswil - Biel
SWI PL 21/05 - 21:00 Young Boys II - Bavois
SWI PL 21/05 - 21:00 Chiasso - Breitenrain
SWI PL 21/05 - 21:00 Bruhl - YF Juventus
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Echallens - La Chaux-De-Fonds
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Lancy - Oberwallis Naters
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Lausanne II - Sarraz-Ecleplens
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Monthey - Chenois
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Terre Sainte - Martigny
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Thun II - Meyrin
SWI 1LCG1 21/05 - 21:00 Vevey - Bulle
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Delemont - Wohlen
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Hongg - Kosova
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Langenthal - Solothurn
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Luzern II - Grasshopper II
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Munsingen - Koniz
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Schotz - Buochs
SWI 1LCG2 21/05 - 21:00 Zug - Bassecourt
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 Balzers - Lugano II
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 Freienbach - Thalwil
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 Paradiso - Gossau
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 St. Gallen II - Eschen
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 Uzwil - Tuggen
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 Wettswil-Bonstetten - Baden
SWI 1LCG3 21/05 - 21:00 Winterthur II - Linth
SWI SLW 21/05 - 21:00 Aarau W - St. Gallen W
SWI SLW 21/05 - 21:00 Young Boys W - Luzern W
UNI UAEL 21/05 - 21:15 Al Nasr - Al Dhafra
UNI UAEL 21/05 - 21:15 Al Sharjah - Emirates Club
UNI UAEL 21/05 - 21:15 Al Urooba - Al Wasl
NET E 21/05 - 21:30 เอฟซี ไอนด์โฮเฟ่น - เอดีโอ เดนฮาก
AUS RE 21/05 - 21:30 Stripfing - Traiskirchen
CAM EO 21/05 - 21:30 Cotonsport - Renaissance
CAM EO 21/05 - 21:30 OFTA - Bamboutos FC
CAM ET 21/05 - 21:30 Gazelle - Stade de Bertoua
CRO 3HNLW 21/05 - 21:30 Pazinka - Cres
CZE MKP 21/05 - 21:30 Bridlicna - Petrvald na Morave
CZE MKP 21/05 - 21:30 Brusperk - Haj ve Slezsku
CZE MKP 21/05 - 21:30 Dolni Datyne - Orlova
CZE MKP 21/05 - 21:30 Jakubcovice - Hlubina
CZE ZKP 21/05 - 21:30 Napajedla - Valasska Polanka
CZE ZKP 21/05 - 21:30 Slusovice - Luhacovice
CZE ZKP 21/05 - 21:30 Velke Karlovice - Borsice
CZE VKP 21/05 - 21:30 Namest n. Oslavou - Vrchovina B
CZE VKP 21/05 - 21:30 Okrisky - Chotebor
GAB CD1 21/05 - 21:30 CF Mounana - Bouenguidi
GAB CD1 21/05 - 21:30 Dikaki - Akanda
GAB CD1 21/05 - 21:30 Pelican - FC Libreville
JOR PL 21/05 - 21:30 Shabab Al Ordon - Maan
ALB S 21/05 - 22:00 Dinamo Tirana - KF Tirana
ALB S 21/05 - 22:00 Kukesi - สเกนเดอร์บู กอร์ซ
ALB S 21/05 - 22:00 Partizani - Kastrioti
ALB S 21/05 - 22:00 Teuta - Laci
ALB S 21/05 - 22:00 Vllaznia - Egnatia
ALG L1 21/05 - 22:00 ASO Chlef - Magra
ALG L1 21/05 - 22:00 Chelghoum - MC Alger
ALG L1 21/05 - 22:00 Hussein Dey - Relizane
ALG U21L 21/05 - 22:00 Arba U21 - ES Setif U21
ASI AFCC 21/05 - 22:00 Al Arabi (Kuw) - Al Khaleel (Pal)
ASI AFCC 21/05 - 22:00 Al Kuwait (Kuw) - Al Seeb (Oma)
ASI AFCC 21/05 - 22:00 Al Quds (Pal) - Nejmeh SC (Leb)
ASI AFCC 21/05 - 22:00 Maziya (Mdv) - Gokulam (Ind)
AUS B 21/05 - 22:00 ออสเตรียเวียนนา - สตวร์ม กราซ
AUS B 21/05 - 22:00 เร้ดบูลล์ ซัลซ์บวร์ก - A. Klagenfurt
AUS B 21/05 - 22:00 โวล์ฟสเบอร์เกอร์ - ราปิด เวียนนา
AUS RW 21/05 - 22:00 Hall - Fugen
AUS RW 21/05 - 22:00 Wals-Grunau - Bischofshofen
AUS RW 21/05 - 22:00 Lauterach - A. Lustenau (Am)
AZE PL 21/05 - 22:00 Sumqayit - Sabail
BEN L1 21/05 - 22:00 ASVO - FC Loto
BEN L1 21/05 - 22:00 Dadje - Ayema
BEN L1 21/05 - 22:00 Djeffa - Espoir
BEN L1 21/05 - 22:00 Eternel - Buffles du Borgou
BEN L1 21/05 - 22:00 AS Sobemap - Sitatunga
BEN L1 21/05 - 22:00 Baboni - Takunnin
BEN L1 21/05 - 22:00 Damissa - Hodio
BEN L1 21/05 - 22:00 Dynamique Djougou - Real Sport
BEN L1 21/05 - 22:00 Energie Sports - Soleil
BEN L1 21/05 - 22:00 JAC - ASOS
BEN L1 21/05 - 22:00 Police - Requins
BOS PL 21/05 - 22:00 Buducnost Pilica - Modrica
BOS PL 21/05 - 22:00 Kozara - Zeljeznicar Banja Luka
BOS PL 21/05 - 22:00 Krupa - Podrinje Janja
BOS PL 21/05 - 22:00 Novi Grad - Sutjeska Foca
BOS PL 21/05 - 22:00 Omarska - Drina Zvornik
BOS PL 21/05 - 22:00 Slavija - Kozarska Dubica
BOS PL 21/05 - 22:00 Tekstilac - Ljubic Prnjavor
BOS PL 21/05 - 22:00 Zvijezda 09 - Sloga Doboj
BUL TL 21/05 - 22:00 Borislav Parvomay - Beroe II
BUL TL 21/05 - 22:00 Chernomorets 1919 - Asenovets
BUL TL 21/05 - 22:00 Gigant Saedinenie - Krumovgrad
BUL TL 21/05 - 22:00 Karnobat - Lok. Plovdiv II
BUL TL 21/05 - 22:00 Rodopa Smolyan - Zagorets
BUL TL 21/05 - 22:00 Balkan Botevgrad - Gotse Delchev
BUL TL 21/05 - 22:00 Belasitsa - Vihren
BUL TL 21/05 - 22:00 Chavdar Etropole - Botev Ihtiman
BUL TL 21/05 - 22:00 Chepintsi - Bansko
BUL TL 21/05 - 22:00 Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2
BUL TL 21/05 - 22:00 Vladaya - Kyustendil
BUL TL 21/05 - 22:00 Drenovets - Vihar Slavyanovo
BUL TL 21/05 - 22:00 Etar II - Botev Vratsa II
BUL TL 21/05 - 22:00 Juventus Malchika - Bdin Vidin
BUL TL 21/05 - 22:00 Lok. Dryanovo - Spartak Pleven
BUL TL 21/05 - 22:00 Lok. Gorna - OFK Levski
BUL TL 21/05 - 22:00 Partizan Cerven Brjag - Yantra Polski Trambesh
BUL TL 21/05 - 22:00 Sevlievo - Mezdra
CAM EO 21/05 - 22:00 Bamenda - Avion Academy
CAM EO 21/05 - 22:00 Colombe - Union Douala
CAM EO 21/05 - 22:00 Eding Sport - UMS de Loum
CAM EO 21/05 - 22:00 Feutcheu - Fauve Azur Elite
CAM EO 21/05 - 22:00 Stade Renard - Canon Yaounde
CYP FD 21/05 - 22:00 Doxa - Paeek
CZE CFL 21/05 - 22:00 Pribram B - Sokolov
CZE CFL 21/05 - 22:00 Zivanice - Jablonec B
CZE MSFL 21/05 - 22:00 Vrchovina - Sigma Olomouc B
CZE DA 21/05 - 22:00 Katovice - Jindrichuv Hradec
CZE DA 21/05 - 22:00 Klatovy - Sobeslav
CZE DA 21/05 - 22:00 Union Beroun - Horovice
CZE DB 21/05 - 22:00 Banik Most - Sous - Cesky Brod
CZE DB 21/05 - 22:00 Dobris - Meteor Prague
CZE DC 21/05 - 22:00 Letohrad - Trutnov
CZE DD 21/05 - 22:00 Start Brno - Havlickuv Brod
CZE DE 21/05 - 22:00 Nove Sady - Strani
CZE DE 21/05 - 22:00 Prerov - Bzenec
CZE DE 21/05 - 22:00 Skastice - SK Hranice
CZE DF 21/05 - 22:00 Detmarovice - Rymarov
CZE DF 21/05 - 22:00 Frydlant n. O. - Bohumin
CZE DF 21/05 - 22:00 Novy Jicin - Bruntal
CZE DF 21/05 - 22:00 Vitkovice - Hermanice
CZE JKP 21/05 - 22:00 Boskovice - Moravsky Krumlov
CZE JKP 21/05 - 22:00 Mutenice - SK Krumvir
CZE JKP 21/05 - 22:00 Ratiskovice - Bystrc
CZE JKP 21/05 - 22:00 Sparta Brno - Svratka Brno
CZE KKP 21/05 - 22:00 Dobruska - Jicin
CZE KKP 21/05 - 22:00 Kostelec n. O. - Police nad Metuji
CZE KKP 21/05 - 22:00 Vysoka n. Labem - Vrchlabi
CZE LKP 21/05 - 22:00 Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem
CZE LKP 21/05 - 22:00 Novy Bor - Skalice u C.Lipy
CZE LKP 21/05 - 22:00 Rovensko p. Tr. - Hejnice
CZE LKP 21/05 - 22:00 Zelezny Brod - Desna
CZE UKP 21/05 - 22:00 Brna - Kadan
CZE UKP 21/05 - 22:00 Domousice - Srbice
CZE UKP 21/05 - 22:00 FK Jilove - Modra
CZE UKP 21/05 - 22:00 Modlany - Banik Most - Sous B
CZE UKP 21/05 - 22:00 Vilemov - Litomericko
CZE UKP 21/05 - 22:00 Zatec - Perstejn
CZE JKP 21/05 - 22:00 Cesky Krumlov - Mas Taborsko B
CZE JKP 21/05 - 22:00 Cimelice - Prachatice
CZE JKP 21/05 - 22:00 Drazice - Trebon
CZE JKP 21/05 - 22:00 Olesnik - TJ Osek
CZE P 21/05 - 22:00 Predni Kopanina - Hostivar
CZE SKP 21/05 - 22:00 Bohemia Podebrady - Vlasim B
CZE SKP 21/05 - 22:00 Porici n. S. - Kosor
CZE SKP 21/05 - 22:00 Povltavska FA B - Dobrovice
CZE SKP 21/05 - 22:00 Tuchlovice - Klicany
CZE KKP 21/05 - 22:00 Chodov - Kralovske Porici
CZE KKP 21/05 - 22:00 Hroznetin - Zlutice
CZE KKP 21/05 - 22:00 Vintirov - Union Nove Sedlo
CZE OKP 21/05 - 22:00 Sokol Usti - Rapotin
CZE PKP 21/05 - 22:00 Chocen - Ceska Trebova
CZE PKP 21/05 - 22:00 Horni Redice - Moravska Trebova
CZE PKP 21/05 - 22:00 Lanskroun - Moravany
CZE PKP 21/05 - 22:00 Rohovladova Bela - Hermanuv Mestec
DEN S 21/05 - 22:00 Aarhus - Nordsjaelland
DEN S 21/05 - 22:00 Sonderjyske - Viborg
DEN S 21/05 - 22:00 Vejle - Odense
FAR 1D 21/05 - 22:00 07 Vestur Sorvagur 2 - Sandur
FIN KGA 21/05 - 22:00 Kiffen - PeKa
FIN KGC 21/05 - 22:00 เอร์กูเลส - Narpes Kraft
GAB CD1 21/05 - 22:00 Missile - Lozo
GER ON 21/05 - 22:00 Bersenbruck - Tundern
GER ON 21/05 - 22:00 Eintracht Celle - Gifhorn
GER ON 21/05 - 22:00 Hagen/Uthlede - SVG Gottingen
GER ON 21/05 - 22:00 Rotenburger - Eintracht Northeim
GER ON 21/05 - 22:00 Uphusen - Wolfenbuttel
GER ON 21/05 - 22:00 Schonnebeck - SSVg Velbert
GHA PL 21/05 - 22:00 Great Olympics - Medeama
KAZ PL 21/05 - 22:00 Ordabasy - Aksu
KAZ PL 21/05 - 22:00 Turan - Aktobe
LIT IL 21/05 - 22:00 Garliava - Riteriai 2
MEX LMXU20 21/05 - 22:00 Club America U20 - U.A.N.L.- Tigres U20
NIG NNL 21/05 - 22:00 Abia Comets - Cynosure
NIG NNL 21/05 - 22:00 ABS - El Kanemi
NIG NNL 21/05 - 22:00 Adamawa Utd - Nigeria Airforce FC
NIG NNL 21/05 - 22:00 Adoration - Abeokuta
NIG NNL 21/05 - 22:00 Apex Krane - Nnewi
NIG NNL 21/05 - 22:00 Campos - Vandrezzer
NIG NNL 21/05 - 22:00 Crown FC - Ijebu
NIG NNL 21/05 - 22:00 Doma United - Malumfashi
NIG NNL 21/05 - 22:00 Giant Brillars - Bendel
NIG NNL 21/05 - 22:00 Ibom Youths - Gateway Utd.
NIG NNL 21/05 - 22:00 Jigawa Golden Stars - Green Beret
NIG NNL 21/05 - 22:00 JM Liberty - DMD
NIG NNL 21/05 - 22:00 Kebbi - Kogi
NIG NNL 21/05 - 22:00 Mighty Jets - Oyah Sports
NIG NNL 21/05 - 22:00 One Rocket - Warri Wolves
NIG NNL 21/05 - 22:00 Rovers FC - Ottasolo
NIG NNL 21/05 - 22:00 Sokoto - Abuja FC
NIG NNL 21/05 - 22:00 Yobe Stars - EFCC
POL IIIL 21/05 - 22:00 Sokol Aleksandrow L. - T. Mazowiecki
POL IIIL 21/05 - 22:00 Ursus Warszawa - Biala Piska
POL IIIL 21/05 - 22:00 Unia Janikowo - Kluczevia Stargard
POL IIIL 21/05 - 22:00 Carina Gubin - Zaglebie 2
POL IIIL 21/05 - 22:00 Foto-Higiena Gac - Sleza Wroclaw
POL IIIL 21/05 - 22:00 Polonia Bytom - Kluczbork
POL IIIL 21/05 - 22:00 Warta Gorzow - Zielona Gora
POL IIIL 21/05 - 22:00 Czarni Polaniec - S. Wola
POL IIIL 21/05 - 22:00 Orleta Radzyn - Chelmianka Chelm
POL IIIL 21/05 - 22:00 Ostrowiec Swietokrzyski - Avia Swidnik
POL IIIL 21/05 - 22:00 Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ
POR CP 21/05 - 22:00 Maritimo B - Paredes
POR LBPIW 21/05 - 22:00 SL Benfica W - Vilaverdense W
REP L1 21/05 - 22:00 Diables Noirs - Kondzo
ROM L3 21/05 - 22:00 Bucovina Radauti - Dante Botosani
ROM L3 21/05 - 22:00 Foresta Suceava - Husana Husi
ROM L3 21/05 - 22:00 CSM Bacau - CSM Pascani
ROM L3 21/05 - 22:00 Somuz Falticeni - Sporting Vaslui
ROM L3 21/05 - 22:00 Stiinta Miroslava - Ceahlaul
ROM L3 21/05 - 22:00 CS Faurei - Sportul Chiscani
ROM L3 21/05 - 22:00 Dinamo Bacau - Sporting Liesti
ROM L3 21/05 - 22:00 Fetesti - CSM Oltenita
ROM L3 21/05 - 22:00 Bradu - FCSB 2
ROM L3 21/05 - 22:00 CSO Plopeni - CS Blejoi
ROM L3 21/05 - 22:00 Kids Tampa Brasov - SR Brasov
ROM L3 21/05 - 22:00 CS U Craiova 2 - Sporting Rosiori
ROM L3 21/05 - 22:00 Horezu - Minerul Costesti
ROM L3 21/05 - 22:00 Petrolul Potcoava - CSO Filiasi
ROM L3 21/05 - 22:00 Lupac - CSM Resita
ROM L3 21/05 - 22:00 Gilortul Tg. Carbunesti - Viitorul Simian
ROM L3 21/05 - 22:00 Progresul Ezeris - Jiul Petrosani
ROM L3 21/05 - 22:00 Crisul Chisineu Cris - Ghiroda & Giarmata Vii
ROM L3 21/05 - 22:00 CSC Dumbravita - Soimii Lipova
ROM L3 21/05 - 22:00 Bisnov - Teuz Cermei
ROM L3 21/05 - 22:00 Frontiera Curtici - Progresul Pecica
ROM L3 21/05 - 22:00 Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj
ROM L3 21/05 - 22:00 Sanatatea Cluj - Ocna Mures
ROM L3 21/05 - 22:00 CA Oradea - Baile Felix
ROM L3 21/05 - 22:00 Somesul Dej - Baia Mare
ROM L3 21/05 - 22:00 CFR Cluj II - Simleul Silvaniei
ROM L3 21/05 - 22:00 CSM Satu Mare - CSM Zalau
ROM L3 21/05 - 22:00 Progresul Somcuta Mare - Luceafarul Oradea
SER SL 21/05 - 22:00 OFK Beograd - Zvezdara
SER SL 21/05 - 22:00 Zemun - Brodarac
SER SL 21/05 - 22:00 Becej - 1. Maj Ruma
SER SL 21/05 - 22:00 Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin
SER SL 21/05 - 22:00 Kikinda - Feniks 1995
SER SL 21/05 - 22:00 Stari Grad - Dinamo Pancevo
SER SL 21/05 - 22:00 Dubocica - Brzi Brod
SER SL 21/05 - 22:00 Jagodina - Timocanin
SER SL 21/05 - 22:00 Mesevo - Rembas
SER SL 21/05 - 22:00 Pcinja - Sloga Leskovac
SER SL 21/05 - 22:00 Trayal Krusevac - Radnicki Pirot
SER SL 21/05 - 22:00 Sloga 1940 - Macva Bogatic
SER SL 21/05 - 22:00 Trepca - Smederevo
SLO F 21/05 - 22:00 Ruzomberok - Sered
SLO F 21/05 - 22:00 สโลวาน บราติสลาวา - Zilina
SLO F 21/05 - 22:00 สปาตัค เทอร์นาวา - Dun. Streda
SLO F 21/05 - 22:00 L. Mikulas - Z. Moravce-Vrable
SLO F 21/05 - 22:00 Pohronie - Senica
SLO F 21/05 - 22:00 เทรนซิน - Michalovce
SLO DCW 21/05 - 22:00 FK Nove Zamky - Povazska Bystrica
SLO DCW 21/05 - 22:00 Marcelova - Belusa
SLO DCW 21/05 - 22:00 Velke Ludince - Sala
SLO DCE 21/05 - 22:00 Krompachy - Sobrance-Sobranecko
SLO DCE 21/05 - 22:00 Lipany - Snina
SLO DCE 21/05 - 22:00 Presov - Poprad
SLO DCE 21/05 - 22:00 Rudnany - Mladost Kalsa
SLO DCE 21/05 - 22:00 Vranov - Stropkov
SLO DCC 21/05 - 22:00 Cadca - MSK Lucenec
SLO DCC 21/05 - 22:00 MSK Martin - Lip. Hradok
SLO DCC 21/05 - 22:00 Rakytovce - Jednota Banova
SLO DCC 21/05 - 22:00 Rimavska Sobota - Krasno
SLO DCB 21/05 - 22:00 Pezinok - Ivanka pri Dunaji
SLO 2SNL 21/05 - 22:00 Drava - Rogaska
SLO 2SNL 21/05 - 22:00 Krsko - Brezice
SLO 3SNL 21/05 - 22:00 Dobrovce - NK Bistrica
SLO 3SNL 21/05 - 22:00 Dravinja - Dravograd
SLO 3SNL 21/05 - 22:00 Podvinci - Zavrc
SLO 3SNL 21/05 - 22:00 Smarje - Sampion Celje
SLO 3SNL 21/05 - 22:00 Izola - Tolmin
SWE D2 21/05 - 22:00 Gute - Skiljebo
SWE D2 21/05 - 22:00 IFK Eskilstuna - Lidingo IFK
SWI PL 21/05 - 22:00 Stade Nyonnais - Zurich II
SWI SLW 21/05 - 22:00 Grasshopper W - Zurich W
TUN LP1 21/05 - 22:00 Club Africain - Monastir
CRO 1HNL 21/05 - 22:05 Gorica - Osijek
ITA SA 21/05 - 22:15 เจนัว - โบโลญญ่า
HUN NBIW 21/05 - 22:15 MTK Hungaria W - Gyor W
NIG L1 21/05 - 22:15 Olympic Niamey - ASFAN
SPA LL 21/05 - 22:30 บาเลนเซีย - เซลต้า บีโก้
AZE PL 21/05 - 22:30 คาราบัค - Neftci Baku
BOS PL 21/05 - 22:30 Gorazde - Banovici
BOS PL 21/05 - 22:30 Gradina Srebrenik - Kakanj
BOS PL 21/05 - 22:30 Hadzici - HNK Orasje
BOS PL 21/05 - 22:30 Mladost DK - Vis Simm-Bau
BOS PL 21/05 - 22:30 Tomislav - Jedinstvo Bihac
BOS PL 21/05 - 22:30 Travnik - Bratstvo Gracanica
CRO 2HNL 21/05 - 22:30 Jarun - Osijek 2
CRO 2HNL 21/05 - 22:30 Rudes - Sesvete
CRO 2HNL 21/05 - 22:30 Solin - Cibalia
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Dugo Selo - Karlovac
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Lucko - Bistra
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Lukavec - Trnje
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Maksimir - Ravnice
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Mladost Petrinja - Vrapce
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Ponikve - Segesta
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Vrbovec - Gaj Mace
CRO 3HNLC 21/05 - 22:30 Zagorec K. - HASK
CRO 3HNLN 21/05 - 22:30 Bjelovar - Radnik Krizevci
CRO 3HNLN 21/05 - 22:30 Medjimurje Cakovec - NK Polet
CRO 3HNLN 21/05 - 22:30 Podravina Ludbreg - Zdralovi
CRO 3HNLN 21/05 - 22:30 Koprivnica - Virovitica
CRO 3HNLN 21/05 - 22:30 Podravac Virje - Papuk Orahovica
CRO 3HNLN 21/05 - 22:30 Rudar Mursko Sredisce - Varteks Varazdin
CRO 3HNLS 21/05 - 22:30 HV Posedarje - Zagora
CRO 3HNLS 21/05 - 22:30 Junak Sinj - Uskok Klis
CRO 3HNLS 21/05 - 22:30 Kamen Podbablje - HNK Zadar
CRO 3HNLS 21/05 - 22:30 RNK Split - GOSK Dubrovnik
CRO 3HNLS 21/05 - 22:30 Vodice - Neretva
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Belisce - Kutjevo
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Croatia Dakovo - Cepin
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Darda - NASK Nasice
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Gornja Vrba - Bedem Ivankovo
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Marsonia - Sloga NG
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Oriolik - Zrinski Jurjevac
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Pleternica - Slavonac Bukovlje
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Slavonija Pozega - Vuteks Sloga
CRO 3HNLE 21/05 - 22:30 Vukovar 1991 - Granicar Zupanja
CRO 3HNLW 21/05 - 22:30 Buje - Uljanik Pula
CRO 3HNLW 21/05 - 22:30 Jadran Porec - Novigrad
CRO 3HNLW 21/05 - 22:30 Krk - Grobnican
CRO 3HNLW 21/05 - 22:30 Naprijed Hreljin - NK Pomorac
CRO 3HNLW 21/05 - 22:30 Rudar Labin - Nehaj Senj
CRO 3HNLW 21/05 - 22:30 Vinodol - Crikvenica
FIN KGB 21/05 - 22:30 Ilves-Kissat - MuSa
IVO L1 21/05 - 22:30 ES Bafing - SO Armee
POL E 21/05 - 22:30 เลช พอซนาน - Zaglebie
POL E 21/05 - 22:30 Leczna - Jagiellonia
POL E 21/05 - 22:30 ลีเกีย วอร์ซอว์ - Cracovia
POL E 21/05 - 22:30 Piast Gliwice - Radomiak Radom
POL E 21/05 - 22:30 Pogon Szczecin - Termalica B-B.
POL E 21/05 - 22:30 Rakow - Lechia Gdansk
POL E 21/05 - 22:30 Slask Wroclaw - Gornik Z.
POL E 21/05 - 22:30 Wisla - Warta Poznan
POL E 21/05 - 22:30 Wisla Plock - Stal Mielec
POL IIIL 21/05 - 22:30 Piast Zmigrod - Jelenia Gora
POL IIIL 21/05 - 22:30 Wisloka Debica - Unia Tarnow
POL CL 21/05 - 22:30 Arka Gdynia U18 - Polonia W. U18
SER PL 21/05 - 22:30 FK Indjija - Sremska Mitrovica
SER PL 21/05 - 22:30 Javor - Loznica
SER PL 21/05 - 22:30 Mladost GAT - IMT Novi Beograd
SER PL 21/05 - 22:30 Zeleznicar Pancevo - Zarkovo
SLO 1SZNLW 21/05 - 22:30 Pomurje W - Olimpija W
SWE A 21/05 - 22:30 Helsingborg - Varnamo
LAT LC 21/05 - 22:45 Aliance - FK Limbazi
ARG PB 21/05 - 23:00 Dep. Merlo - Talleres (R.E)
ARG PAW 21/05 - 23:00 Ferro W - Platense W
BEL BC 21/05 - 23:00 บาเต้ โบริซอฟ - FC Gomel
BUR PL 21/05 - 23:00 ASF Dioulasso - ASFA Yennega
BUR PL 21/05 - 23:00 AS Police - AS Douanes
BUR PL 21/05 - 23:00 Etoile Filante - Koupela
BUR PL 21/05 - 23:00 Kadiogo - Bobo-Dioulasso
BUR PL 21/05 - 23:00 Majestic - Kiko
BUR PL 21/05 - 23:00 Salitas - Royal
BUR PL 21/05 - 23:00 Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou
BUR PL 21/05 - 23:00 วิเทสส์ - USFA
CYP FD 21/05 - 23:00 อนอร์โธซิส ฟามากุสต้า - Aris
CZE PKP 21/05 - 23:00 Horni Briza - Sokol Radnice
CZE PKP 21/05 - 23:00 Nyrsko - Domazlice B
CZE PKP 21/05 - 23:00 Sokol Lhota - Chotikov
CZE PKP 21/05 - 23:00 Stribro - Zruc
EST EC 21/05 - 23:00 Kalju - Paide
FIN 21/05 - 23:00 Gnistan - PIF Pargas
FRA N2 21/05 - 23:00 Blois - Vitre
FRA N2 21/05 - 23:00 Chartres - Vannes
FRA N2 21/05 - 23:00 Chateaubriant - Caen II
FRA N2 21/05 - 23:00 Guingamp II - Romorantin
FRA N2 21/05 - 23:00 Lorient II - Rouen
FRA N2 21/05 - 23:00 Plabennec - Saint-Malo
FRA N2 21/05 - 23:00 Poissy - Granville
FRA N2 21/05 - 23:00 Saint-Pryve - Versailles
FRA N2 21/05 - 23:00 Auxerre II - Sannois
FRA N2 21/05 - 23:00 FC 93 - Lusitanos
FRA N2 21/05 - 23:00 Haguenau - Schiltigheim
FRA N2 21/05 - 23:00 Lens II - Beauvais
FRA N2 21/05 - 23:00 Paris 13 Atl. - Metz II
FRA N2 21/05 - 23:00 Reims II - Epinal
FRA N2 21/05 - 23:00 Sainte-Genevieve - ASM Belfort
FRA N2 21/05 - 23:00 St Quentin - Fleury-Merogis
FRA N2 21/05 - 23:00 Aubagne - Saint Priest
FRA N2 21/05 - 23:00 GOAL FC - Frejus Saint Raphael
FRA N2 21/05 - 23:00 Grasse - Hyeres
FRA N2 21/05 - 23:00 Jura Sud - GFA74
FRA N2 21/05 - 23:00 Louhans Cuiseaux - Toulon
FRA N2 21/05 - 23:00 Lyon II - Lyon - La Duchere
FRA N2 21/05 - 23:00 Marignane - Monaco II
FRA N2 21/05 - 23:00 Marseille II - Martigues
FRA N2 21/05 - 23:00 Andrezieux - Le Puy
FRA N2 21/05 - 23:00 Angouleme CFC - Moulins-Yzeure
FRA N2 21/05 - 23:00 Canet Roussillon - Beziers
FRA N2 21/05 - 23:00 Chamalieres - Angers II
FRA N2 21/05 - 23:00 Colomiers - Bourges 18
FRA N2 21/05 - 23:00 Montpellier II - Les Herbiers
FRA N2 21/05 - 23:00 Nantes II - Stade Montois
FRA N2 21/05 - 23:00 Trelissac - Bergerac
GAM GFAL 21/05 - 23:00 Samger - Gambia Ports
GEO CEL 21/05 - 23:00 Telavi - Dinamo Batumi
GER OR 21/05 - 23:00 Eintracht Trier - Worms
ICE B 21/05 - 23:00 KA Akureyri - Stjarnan
ICE B 21/05 - 23:00 KR Reykjavik - Leiknir
ICE B 21/05 - 23:00 Vestmannaeyjar - Akranes
ITA SB 21/05 - 23:00 Pisa - เบเนเวนโต้
ITA SC 21/05 - 23:00 Catanzaro - Monopoli
LAT 1L 21/05 - 23:00 Skanstes - Rigas 2
LAT LC 21/05 - 23:00 Sigulda - Marupe
LIT AL 21/05 - 23:00 Suduva - FK Panevezys
NET TD 21/05 - 23:00 De Treffers - Jong Sparta Rotterdam
NOR E 21/05 - 23:00 โมลด์ - Kristiansund
POL IIIL 21/05 - 23:00 Blonianka Blonie - Mamry Gizycko
POL IIIL 21/05 - 23:00 Legionowo - Wikielec
POR LP2 21/05 - 23:00 Alverca - Covilha
RÉ R1 21/05 - 23:00 Saint-Pierroise - Sainte-Marienne
SAU SPL 21/05 - 23:00 Al-Ettifaq - Al-Hazem
SLO 2SNL 21/05 - 23:00 Triglav - Ilirija
SLO 3SNL 21/05 - 23:00 Korotan - NK Smartno
TUR SL 21/05 - 23:00 เบซิคตัส - คอนยาสปอร์
TUR SL 21/05 - 23:00 เยนิ มาลัตยาสปอร์ - เฟเนร์บาห์เช่
TUR 1L 21/05 - 23:00 บูร์ซาสปอร์ - Menemenspor
TUR 1L 21/05 - 23:00 Kocaelispor - Adanaspor AS
BUL P 21/05 - 23:15 Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa
BUL P 21/05 - 23:15 Tsarsko Selo - Lok. Sofia
MAU L1 21/05 - 23:15 Kaedi - Armee
CHI PB 21/05 - 23:30 Copiapo - D. Puerto Montt
CHI PB 21/05 - 23:30 San Felipe - Deportes Iquique
EGY PL 21/05 - 23:30 El Gaish - Arab Contractors
LAT LC 21/05 - 23:30 Kengaroos - Gauja
ALG L1 21/05 - 23:45 Kabylie - Tlemcen
ALG L1 22/05 - 00:00 Saoura - Medea
BOS PL 22/05 - 00:00 Zrinjski - Leotar
BOT PL 22/05 - 00:00 Security Systems - Police XI
CAM EO 22/05 - 00:00 Fortuna Mfou - APEJES Academy
CAP CN 22/05 - 00:00 Academica Porto Novo - Academica Boavista
CAP CN 22/05 - 00:00 Mindelo - Mindelense
CAP CN 22/05 - 00:00 Sporting Praia - Ultramarina
EUR CLW 22/05 - 00:00 Barcelona W - Lyon W
FAR PL 22/05 - 00:00 Skala Itrottarfelag - NSI Runavik
GRE GC 22/05 - 00:00 Panathinaikos - พีเอโอเค
IRE NLW 22/05 - 00:00 Galway WFC W - Bohemians WFC W
IRE NLW 22/05 - 00:00 Wexford Youths Football Club W - Peamount W
JOR PL 22/05 - 00:00 Al Wehdat - Sahab
MAU L1 22/05 - 00:00 Madine Trarza - Nouakchott King's
MOL MC 22/05 - 00:00 Sf.Gheorghe - เชอร์ริฟ ติราสโพล
PER LW 22/05 - 00:00 Killas W - Cajamarca W
SEN L1 22/05 - 00:00 Dakar SC - Mbour Petite Cote
SEN L1 22/05 - 00:00 Guediawaye - Jaraaf
SER PL 22/05 - 00:00 Macva - Graficar Beograd
SPA PRFEF 22/05 - 00:00 Tudelano - San Sebastian Reyes
SPA TRFEF 22/05 - 00:00 Alfaro - Lealtad
SPA TRFEF 22/05 - 00:00 Utebo FC - Almeria B
UNI UAEL 22/05 - 00:00 Al Jazira - Al Wahda
SWI SLW 22/05 - 00:15 Thun W - Yverdon W
BEL ND1 22/05 - 00:30 Dessel - Knokke
ISR LA 22/05 - 00:30 Hapoel Tel Aviv - มัคคาบี้เทลอาวีฟ
ISR LA 22/05 - 00:30 ฮาโปเอล เบียร์ เชว่า - Sakhnin
ISR LA 22/05 - 00:30 มัคคาบี้ ไฮฟา - Netanya
NET DD 22/05 - 00:30 UNA - HVV Hollandia
POL IIIL 22/05 - 00:30 Polonia Warszawa - Bron Radom
ROM L1 22/05 - 00:30 U. Cluj - Din. Bucuresti
SPA SRFEF 22/05 - 00:30 Espanyol B - Arenas Club
SPA SRFEF 22/05 - 00:30 Sestao - เยย์ด้า
URU PD 22/05 - 00:30 Rentistas - Cerro Largo
NET E 22/05 - 01:00 เฮราเคิล - เอ็กเซลซิเออร์
ARG TF 22/05 - 01:00 Ferro Gen. Pico - Juventud Unida Universitario
ARG PAW 22/05 - 01:00 Boca Juniors W - Huracan W
BRA SC 22/05 - 01:00 Ferroviario - Botafogo SP
BRA SD 22/05 - 01:00 Crato - Globo
BRA SD 22/05 - 01:00 Gremio Juventus - Cascavel
BRA SD 22/05 - 01:00 Lagarto - Juazeirense
BRA SD 22/05 - 01:00 Nova Iguacu - Oeste
BRA SD 22/05 - 01:00 Santo Andre - Portuguesa RJ
BRA SD 22/05 - 01:00 SER Caxias - Marcilio Dias
BRA CC2 22/05 - 01:00 Americano - Macae
BRA CC2 22/05 - 01:00 Olaria - Cabofriense
BRA CC2 22/05 - 01:00 Sampaio Correa FE - Artsul
BRA CG2 22/05 - 01:00 Esportivo - Passo Fundo
BRA CG2 22/05 - 01:00 Santa Cruz RS - SC Sao Paulo
BRA CG2 22/05 - 01:00 Veranopolis - GE Gloria
BRA CM2 22/05 - 01:00 Betim - Tupynambas
CRO 1HNL 22/05 - 01:00 ดินาโม ซาเกร็บ - Hajduk Split
GER DFBP 22/05 - 01:00 ไฟร์บวร์ก - ไลป์ซิก
IRE NLW 22/05 - 01:00 Athlone WFC W - Treaty Utd W
IVO L1 22/05 - 01:00 Stella Adjame - SOL
NOR OBOS 22/05 - 01:00 Brann - Fredrikstad
PER L2 22/05 - 01:00 Deportivo Coopsol - Union Comercio
SAU SPL 22/05 - 01:00 Al-Raed - Al-Nassr
SLO 2SNL 22/05 - 01:00 Rudar - ND Gorica
SPA LL2 22/05 - 01:00 คาร์ทาเกน่า - Amorebieta
SPA LL2 22/05 - 01:00 ฟูเอนลาบราดา - สปอร์ติ้ง กิฆอน
SPA LL2 22/05 - 01:00 เอสดี ฮูเอสก้า - R. Sociedad B
SPA LL2 22/05 - 01:00 มาลาก้า - Burgos CF
TAN LKB 22/05 - 01:00 Kagera Sugar - Ruvu Shooting
URU SD 22/05 - 01:00 Sud America - Central Esp.
ARG PN 22/05 - 01:10 Brown Adrogue - Instituto
ARG PN 22/05 - 01:10 Def. de Belgrano - Agropecuario
PER L1 22/05 - 01:15 U. San Martin - Carlos Stein
SLO P 22/05 - 01:15 Aluminij - Tabor Sezana
SWI CL 22/05 - 01:15 Aarau - Vaduz
SWI CL 22/05 - 01:15 Kriens - Winterthur
SWI CL 22/05 - 01:15 Lausanne Ouchy - Schaffhausen
SWI CL 22/05 - 01:15 Thun - Yverdon
SWI CL 22/05 - 01:15 Xamax - Wil
SWI SLW 22/05 - 01:15 Basel W - Servette Geneve FC W
AND PD 22/05 - 01:30 Carroi - Ordino
ARG PN 22/05 - 01:30 Santamarina - Ind. Rivadavia
ARG PN 22/05 - 01:30 Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy
ARG PB 22/05 - 01:30 Acassuso - Villa San Carlos
ARG PB 22/05 - 01:30 Argentino de Quilmes - UAI Urquiza
ARG PB 22/05 - 01:30 Canuelas - Deportivo Armenio
ARG PB 22/05 - 01:30 Colegiales - Defensores Unidos
ARG PB 22/05 - 01:30 Justo Jose de Urquiza - Dock Sud
ARG PC 22/05 - 01:30 Central Cordoba - Sportivo Italiano
ARG PC 22/05 - 01:30 Liniers - San Martin Burzaco
BRA SD 22/05 - 01:30 Castanhal - SE Juventude
BRA SD 22/05 - 01:30 Ceilandia - Ipora
BRA CM2 22/05 - 01:30 Luziense - Democrata SL
BRA CM2 22/05 - 01:30 Nacional de Muriae - Boa
IRA SL 22/05 - 01:30 อัล กุวะห์ อัล ญาวิยะ - Erbil
IRE D1 22/05 - 01:30 Longford - Waterford
ITA SC 22/05 - 01:30 Padova - ยูเวนตุส U23
ITA SD 22/05 - 01:30 Arezzo - Follonica Gavorrano
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Ath Bilbao B - Racing Santander
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Celta Vigo B - เรซซิ่ง เดอ เฟอรอล
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 CF Talavera - คูลทูรัล เลโอเนซ่า
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Internacional de Madrid - SD Logrones
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 ราโย่ มาจาดาฮอนด้า - Zamora
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 ยูดี โลโกรนเยส - CD Badajoz
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Unionistas - Calahorra
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Valladolid Promesas - ลา คอรุนญ่า
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Algeciras - Real Madrid B
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 อันดอร์รา - เรอัล มูร์เซีย
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 บาเรียเรส - Sanluqueno
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Barcelona B - Castellon
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Betis B - อัลบาเซเต้
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Cornella - ซีดี อัลโคยาโน่
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Costa Brava - ยูดี ซานเฟอร์นันโด
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 กิมนาสติก ตาร์ราโกน่า - Sevilla FC B
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Linares - Sabadell
SPA PRFEF 22/05 - 01:30 Villarreal B - Linense
ITA SA 22/05 - 01:45 อตาลันต้า - เอ็มโปลี
ITA SA 22/05 - 01:45 ฟิออเรนติน่า - ยูเวนตุส
ITA SA 22/05 - 01:45 ลาซิโอ - เวโรน่า
BEL JPL 22/05 - 01:45 เกนท์ - Charleroi
BEL JPL 22/05 - 01:45 เมเชเลน - เกงค์
FRA L1 22/05 - 02:00 อองเช่ร์ - มงต์เปลลิเย่ร์
FRA L1 22/05 - 02:00 แบรสต์ - บอร์กโดซ์
FRA L1 22/05 - 02:00 แกลร์มง - โอลิมปิก ลียง
FRA L1 22/05 - 02:00 ล็องส์ - โมนาโก
FRA L1 22/05 - 02:00 ลีลล์ - แรนส์
FRA L1 22/05 - 02:00 ลอริยองต์ - ทรัวส์
FRA L1 22/05 - 02:00 โอลิมปิก มาร์กเซย - สตราส์บูร์ก
FRA L1 22/05 - 02:00 น็องต์ - แซงต์ เอเตียน
FRA L1 22/05 - 02:00 ปารีส แซงต์แชร์กแมง - เม็ตซ์
FRA L1 22/05 - 02:00 แร็งส์ - นีซ
ARG PN 22/05 - 02:00 San Martin S.J. - Nueva Chicago
ARG TF 22/05 - 02:00 Crucero del Norte - Def. Pronunciamiento
ASI AFCC 22/05 - 02:00 Dhofar (Oma) - Al Riffa (Bhr)
ASI AFCC 22/05 - 02:00 East Riffa (Bhr) - Tishreen (Syr)
ASI AFCC 22/05 - 02:00 Jableh (Syr) - Al Ansar (Leb)
BOL DP 22/05 - 02:00 Nacional Potosi - Oriente Petrolero
BOL DP 22/05 - 02:00 Santa Cruz - Palmaflor
BOL DP 22/05 - 02:00 The Strongest - Aurora
BRA SD 22/05 - 02:00 Julho Esporte - Tocantinopolis
BRA SD 22/05 - 02:00 Retro - Icasa
BRA SD 22/05 - 02:00 Sao Raimundo AM - Nautico FC
BRA SD 22/05 - 02:00 Sousa - Afogados da Ingazeira
BRA SD 22/05 - 02:00 URT - Real Noroeste
BRA CP 22/05 - 02:00 Campinense - Botafogo PB
CHI PD 22/05 - 02:00 A. Italiano - U. Catolica
CHI PD 22/05 - 02:00 Antofagasta - เอฟเวอร์ตัน
CRO 2HNL 22/05 - 02:00 Opatija - Dubrava
EGY PL 22/05 - 02:00 Enppi - อัล อาห์ลี
ITA SC 22/05 - 02:00 Palermo - Entella
POR LP 22/05 - 02:00 Chaves - Moreirense
USA USLLT 22/05 - 02:00 AC Connecticut - Blackwatch Rush
VEN PD 22/05 - 02:00 Universidad Central - Lara
VEN SD 22/05 - 02:00 Nueva Esparta - Petare
BRA SA 22/05 - 02:30 Atletico GO - Coritiba
BRA SA 22/05 - 02:30 ฟลาเมงโก - Goias
CAN CPL 22/05 - 02:30 Cavalry - Valour
SPA SRFEF 22/05 - 02:30 La Nucia - CD Coria
SPA SRFEF 22/05 - 02:30 เมลิดา เอดี - Palencia CA
SPA SRFEF 22/05 - 02:30 เอดี ยูนิโอน - เอร์กูเลส
USA MLS 22/05 - 02:30 โคลัมบัส ครูว์ - ลอสแอนเจลิส
VEN SD 22/05 - 02:30 Yaracuyanos - Atletico La Cruz
MAU L1 22/05 - 02:40 Tevragh-Zeina - Tidjikja
BRA SC 22/05 - 03:00 Atletico-CE - ABC
BRA SD 22/05 - 03:00 America RN - Sao Paulo Crystal
BRA SD 22/05 - 03:00 Ferroviaria - Pouso Alegre
CHI SD 22/05 - 03:00 Ind. Cauquenes - Trasandino
COL PA 22/05 - 03:00 Envigado - Deportes Tolima
DOM LDF 22/05 - 03:00 Delfines Del Este - Universidad O&M
ECU LP 22/05 - 03:00 Delfin - Gualaceo
PER LW 22/05 - 03:00 Atletico Trujillo W - Dep. Municipal W
SPA LL2 22/05 - 03:00 อัลเมเรีย - เอดี อัลคอลคอน
SPA LL2 22/05 - 03:00 เออิบาร์ - เตเนริเฟ่
SPA LL2 22/05 - 03:00 คิโรน่า - ซีดี มิรานเดส
SPA LL2 22/05 - 03:00 ลาส ปัลมาส - เรอัล โอเบียโด
SPA LL2 22/05 - 03:00 พอนเฟร์ราดิน่า - เลกาเนส
SPA LL2 22/05 - 03:00 UD Ibiza - เรอัล บายาโดลิด
SPA TRFEF 22/05 - 03:00 Ourense CF - Llerenense
URU PD 22/05 - 03:00 Nacional - Albion
USA MLSNP 22/05 - 03:00 New York City II - Chicago Fire II
USA USLLT 22/05 - 03:00 Caledonia - Weston
VEN SD 22/05 - 03:00 Frontera - Rayo Zuliano
ARG PB 22/05 - 03:10 Los Andes - Fenix
PAR PD 22/05 - 03:30 Resistencia - Sol de America
PER L1 22/05 - 03:30 Cienciano - Cajamarca
PER LW 22/05 - 03:30 AD Cantolao W - Alianza Lima W
BRA SC 22/05 - 04:00 Brasil de Pelotas - Figueirense
BRA SD 22/05 - 04:00 Rio Branco - Amazonas
BRA SD 22/05 - 04:00 Sao Raimundo RR - Porto Velho
MEX LPSB 22/05 - 04:00 Uruapan - Alebrijes de Oaxaca 2
USA USLLT 22/05 - 04:00 Kaw Valley - St. Louis Lions
VEN SD 22/05 - 04:00 Angostura - Bolivar
VEN SD 22/05 - 04:00 Libertador - Academia Anzoategui
BOL DP 22/05 - 04:15 Independiente Petrolero - Royal Pari
VEN PD 22/05 - 04:15 Zulia - Caracas
BRA SA 22/05 - 04:30 Santos - Ceara
BRA CM2 22/05 - 04:30 Uberaba - Tupi-MG
CHI PD 22/05 - 04:30 U. De Chile - Huachipato
MAU L1 22/05 - 04:30 SNIM - ASAC Concorde
USA USLLT 22/05 - 04:30 South Bend Lions - Fort Wayne
BRA SA 22/05 - 05:00 Juventude - พัลไมรัส
USA MLS 22/05 - 05:00 ซินซินเนติ - นิว อิงแลนด์ เรโวลูชั่น
USA MLSNP 22/05 - 05:00 Orlando City B - Inter Miami II
USA MLSNP 22/05 - 05:00 Rochester New York - Philadelphia Union II
USA MLSNP 22/05 - 05:00 Vancouver Whitecaps 2 - Minnesota 2
USA USLLT 22/05 - 05:00 Glens SC - Marin
USA NISA 22/05 - 05:00 Flower City - Chattanooga
USA NWSLW 22/05 - 05:00 Portland Thorns W - Houston Dash W
ARG PN 22/05 - 05:10 CA Estudiantes - Quilmes
COL PA 22/05 - 05:15 Ind. Medellin - La Equidad
ECU LP 22/05 - 05:30 Emelec - U. Catolica
URU PD 22/05 - 05:30 Penarol - Boston River
USA MLS 22/05 - 05:30 ดีซี ยูไนเต็ด - โตรอนโต้ เอฟซี
CUR PD 22/05 - 06:00 Willemstad - Sithoc
PAR PD 22/05 - 06:00 General Caballero JLM - Guarani
USA USLC 22/05 - 06:00 Charleston - Miami FC
USA USLC 22/05 - 06:00 Indy Eleven - New York Red Bulls 2
USA MLSNP 22/05 - 06:00 Columbus Crew 2 - Toronto FC II
USA USLLO 22/05 - 06:00 North Carolina - Greenville
USA USLLT 22/05 - 06:00 Flint City - Lansing City
USA USLLT 22/05 - 06:00 Florida Elite - FC Florida U23
USA USLLT 22/05 - 06:00 Hudson Valley - New Jersey Copa
USA USLLT 22/05 - 06:00 Lionsbridge - Christos
USA USLLT 22/05 - 06:00 เร้ดดิ้ง - Philadelphia Lone Star
USA USLLT 22/05 - 06:00 Tampa Bay U23 - Nona
USA USLLT 22/05 - 06:00 Virginia Beach - Commonwealth Cardinals
USA USLLT 22/05 - 06:00 Wake FC - Charlotte Independ. 2
USA USLLT 22/05 - 06:00 West Virginia - Charlotte Eagles
USA NISA 22/05 - 06:00 Maryland Bobcats - Bay Cities
ARG PC 22/05 - 06:05 Midland - El Porvenir
USA USLLT 22/05 - 06:05 RC New Jersey - Ocean City
USA MLS 22/05 - 06:30 แนชวิลล์ เอสซี - แอตแลนต้า ยูไนเต็ด
USA USLC 22/05 - 06:30 Detroit - Atlanta United 2
USA USLC 22/05 - 06:30 Louisville City - Monterey Bay
USA USLC 22/05 - 06:30 Tampa Bay - Pittsburgh
USA USLLO 22/05 - 06:30 Tormenta - Central Valley Fuego
USA USLLT 22/05 - 06:30 East Atlanta - Tri-Cities
USA USLLT 22/05 - 06:30 Peachtree City MOBA - Bantams
VEN PD 22/05 - 06:30 Mineros - Dep. Tachira
BRA SA 22/05 - 07:00 America MG - Botafogo RJ
BRA SA 22/05 - 07:00 Cuiaba - Internacional
CHI PD 22/05 - 07:00 Union La Calera - La Serena
GUA LN 22/05 - 07:00 Comunicaciones - Malacateco
NIC LP 22/05 - 07:00 Diriangen - Ferretti
PER L1 22/05 - 07:00 U. de Deportes - Sporting Cristal
USA USLLO 22/05 - 07:00 Forward Madison - Charlotte Independ.
USA USLLT 22/05 - 07:00 AHFC Royals - Round Rock
USA USLLT 22/05 - 07:00 Blue Goose - Texas United
USA USLLT 22/05 - 07:00 Corpus Christi FC - Houston Sur
USA USLLT 22/05 - 07:00 Euro New York - Westchester
USA USLLT 22/05 - 07:00 Houston FC - Brazos Valley Cavalry
USA USLLT 22/05 - 07:00 Mississippi Brilla - Little Rock Rangers
USA USLLT 22/05 - 07:00 Springfield - Wichita
COL PA 22/05 - 07:30 Junior - Atl. Nacional
USA USLC 22/05 - 07:30 FC Tulsa - Hartford Athletic
USA USLC 22/05 - 07:30 Rio Grande - San Diego Loyal
USA USLLT 22/05 - 07:30 Tennessee - One Knoxville
CHI SD 22/05 - 08:00 San Marcos de Arica - D. Concepcion
ECU LP 22/05 - 08:00 Guayaquil City - LDU Quito
EL PD 22/05 - 08:00 Aguila - Metapan
MEX LMX 22/05 - 08:00 U.A.N.L.- Tigres - Atlas
PAN LPF 22/05 - 08:00 Chiriqui - Alianza
USA USLLT 22/05 - 08:00 Ballard - Lane United
USA USLLT 22/05 - 08:00 Park City - Salt City
CUR PD 22/05 - 08:15 CSD Barber - Scherpenheuvel
USA USLC 22/05 - 09:00 Oakland Roots - LA Galaxy 2
USA USLC 22/05 - 09:00 Orange County SC - El Paso
USA USLLT 22/05 - 09:00 Golden State Force - Ventura
USA USLLT 22/05 - 09:00 Oly Town - Portland U23
USA NISA 22/05 - 09:30 Valley United - Albion San Diego
USA NWSLW 22/05 - 09:30 Angel City W - Kansas City Current W
AUS NPLNNSW 22/05 - 11:00 Lake Macquarie - Weston Workers
AUS NPLNNSW 22/05 - 11:00 Valentine - Charlestown Azzurri
JAP WELW 22/05 - 11:00 JEF United W - Albirex Niigata W
JAP WELW 22/05 - 11:00 Nojima Stella W - Mynavi Sendai W
JAP WELW 22/05 - 11:00 Omiya Ardija W - Inac Kobe Leonesa W
JAP WELW 22/05 - 11:00 Sanfrecce Hiroshima W - Parceiro Nagano W
JAP WELW 22/05 - 11:00 Urawa W - Beleza W
JAP NLW 22/05 - 11:00 C-Osaka W - Gunma W
JAP NLW 22/05 - 11:00 Harima Albion W - FC Takatsuki Speranza W
JAP NLW 22/05 - 11:00 Kunoichi W - NGU Nagoya W
JAP NLW 22/05 - 11:00 Orca Kamogawa W - Yokohama FC Seagulls W
AUS A 22/05 - 11:05 เมลเบิร์น ซิตี้ - แอดิเลด ยูไนเต็ด
AUS NPLNNSW 22/05 - 11:30 Edgeworth E. - Cooks Hill United
AUS NPLV 22/05 - 12:00 Heidelberg Utd - South Melbourne
JAP J2L 22/05 - 12:00 มาชิดา เซลเวีย - เธสปา คูซัทสึ
JAP J2L 22/05 - 12:00 รีโนฟา ยามากูชิ - วี-วาเรน นากาซากิ
MON PL 22/05 - 12:00 Falcons - Athletic 220
RUS FNL2 22/05 - 12:00 SKA Khabarovsk 2 - Dynamo Vladivostok
AUS NPLNNSW 21/05 - 11:00 Postponed Adamstown Rosebud 0 - 0 Lambton J. 0 - 0
AUS NPLT 21/05 - 11:00 Finished South Hobart 7 - 0 Olympia Warriors 2 - 0
JAP J1L 21/05 - 11:00 Finished ซานเฟรซเซ ฮิโรชิม่า 3 - 1 เกียวโต แซงก้า 2 - 1
JAP J2L 21/05 - 11:00 Finished โรอัสโซ่ คุมาโมโตะ 1 - 1 เจอีเอฟ ยูไนเต็ด อิชิฮารา 0 - 0
JAP NLW 21/05 - 11:00 Finished Angeviolet Hiroshima W 0 - 1 Nittaidai W 0 - 1
AUS NPLACT 21/05 - 11:15 Finished West Canberra Wanderers 1 - 2 Canberra Croatia 0 - 0
AUS NPLT 21/05 - 11:30 Finished Clarence Zebras 1 - 1 Launceston 1 - 0
AUS NPLT 21/05 - 11:30 Finished Devonport 5 - 1 Kingborough Lions 2 - 0
AUS NPLT 21/05 - 11:30 Finished Riverside Olympic 0 - 6 Glenorchy Knights 0 - 2
AUS NPLACT 21/05 - 12:00 Finished Belconnen United 7 - 1 O'Connor Knights 3 - 1
AUS NPLACT 21/05 - 12:00 Finished Canberra Olympic 0 - 1 Gungahlin 0 - 0
AUS NPLACT 21/05 - 12:00 Finished Tigers FC 0 - 1 Monaro Panthers 0 - 0
AUS NPLNSW 21/05 - 12:00 Finished Northbridge Bulls FC 2 - 6 ซิดนีย์ เอฟซี U21 1 - 6
AUS NPLSA 21/05 - 12:00 Finished West Torrens 2 - 1 Adelaide U21 0 - 1
AUS NPLV 21/05 - 12:00 Finished Eastern Lions 0 - 1 Dandenong Thunder 0 - 0
AUS NPLV 21/05 - 12:00 Finished St Albans 0 - 1 Port Melbourne Sharks 0 - 1
JAP J1L 21/05 - 12:00 Finished เซเรโซ โอซาก้า 3 - 1 กัมบะ โอซะกะ 0 - 1
JAP J1L 21/05 - 12:00 Finished ชิมิสุ เอสพัลส์ 1 - 2 นาโงย่า แกรมปัส 0 - 1
JAP J2L 21/05 - 12:00 Finished อัลบิเร็กซ์ นิงาตะ 3 - 0 โยโกฮามา 2 - 0
JAP J2L 21/05 - 12:00 Finished Blaublitz 3 - 3 โตเกียวเวอร์ดี้ 0 - 1
JAP J2L 21/05 - 12:00 Finished ซไวเก้น คานาซาวะ เอฟซี 1 - 1 มอนเตดิโอะ ยามากาตะ 1 - 0
JAP J2L 21/05 - 12:00 Finished โอมิยะ อาร์ดิย่า 2 - 4 เวกัลตา เซนได 0 - 2
JAP J2L 21/05 - 12:00 Finished โตกุชิม่า วอร์ทิส 0 - 1 Tochigi 0 - 0
JAP NLW 21/05 - 12:00 Finished Ehime W 0 - 1 Setagaya Sfida FC W 0 - 1
SOU K3L 21/05 - 12:00 Finished Busan Kyotong 1 - 1 Pocheon 0 - 1
SOU K3L 21/05 - 12:00 Finished Siheung Citizen 2 - 1 Dangjin Citizen 1 - 0
AUS NPLSA 21/05 - 12:30 Finished Adelaide Comets 2 - 0 Croydon Kings 0 - 0
AUS NPLSA 21/05 - 12:30 Finished Campbelltown City 4 - 2 Cumberland Utd. 1 - 0
AUS NPLSA 21/05 - 12:30 Finished South Adelaide 1 - 0 NE Metrostars 1 - 0
AUS NPLSA 21/05 - 12:30 Finished White City 1 - 1 Sturt Lions 1 - 1
AUS NPLQ 21/05 - 13:00 Postponed Moreton Bay Utd 0 - 0 Gold Coast Knights 0 - 0
AUS NPLQ 21/05 - 13:00 Finished Peninsula 7 - 3 Capalaba FC 2 - 3
JAP J1L 21/05 - 13:00 Finished เอฟซี โตเกียว 0 - 0 คาชิวะ เรย์โซล 0 - 0
JAP J1L 21/05 - 13:00 Finished โชนัน เบลล์มาเร่ 2 - 1 วิสเซล โคเบะ 1 - 0
RUS FNL2 21/05 - 13:00 Finished Chita 3 - 1 Khimik 0 - 1
AUS NPLNNSW 21/05 - 13:30 Finished Maitland 4 - 2 Newcastle Olympic 3 - 0
AUS NPLWA 21/05 - 14:00 Finished Bayswater 1 - 1 Armadale 0 - 0
AUS NPLWA 21/05 - 14:00 Finished Cockburn City 0 - 0 Balcatta 0 - 0
AUS NPLWA 21/05 - 14:00 Finished Gwelup Croatia SC 0 - 7 Perth SC 0 - 2
AUS NPLWA 21/05 - 14:00 Finished Inglewood Utd 1 - 2 Stirling Macedonia 0 - 1
AUS NPLWA 21/05 - 14:00 Finished Perth RedStar 5 - 0 เพิร์ธ กลอรี U21 1 - 0
AUS NPLWA 21/05 - 14:00 Finished Sorrento 1 - 3 Floreat Athena 1 - 1
ETH PL 21/05 - 14:00 Finished Addis Ababa Ketema 1 - 1 Jimma Aba Jifar 0 - 0
JAP J2L 21/05 - 14:00 Finished มิโตะ ฮอลลี่ฮ็อค 3 - 0 Grulla Morioka 1 - 0
NIG NNL 21/05 - 14:00 Finished Zamfara 1 - 0 FWC Champions 1 - 0
RUS FNL 21/05 - 14:00 Finished SKA Khabarovsk 0 - 3 Akron Togliatti 0 - 0
RUS FNL2 21/05 - 14:00 Finished Sakhalin 2 - 0 Saturn Ramenskoye 1 - 0
SOU KL2 21/05 - 14:00 Finished Daejeon 1 - 0 Bucheon FC 1995 1 - 0
AUS A 21/05 - 14:15 Finished เมลเบิร์น วิคตอรี 1 - 4 เวสเทิร์น ยูไนเต็ด 1 - 1
SOU KL1 21/05 - 14:30 Finished เอฟซี โซล 0 - 1 Seongnam 0 - 1
CZE UKP 21/05 - 15:00 Finished Horni Jiretin 4 - 0 Krupka 1 - 0
JAP J1L 21/05 - 15:00 Finished สากัน โตสู 0 - 0 คาวาซากิ ฟรอนตาเล่ 0 - 0
JAP J1L 21/05 - 15:00 Finished อูราวะ เรดไดมอนส์ 1 - 1 คาชิมะ แอนต์เลอส์ 1 - 1
MON PL 21/05 - 15:00 Finished Khaan Khuns-Erchim 11 - 1 BCH Lions 6 - 0
SER SL 21/05 - 15:00 Finished BASK 3 - 1 BSK Borca 0 - 0
SOU K3L 21/05 - 15:00 Finished Cheonan City 1 - 2 Daejeon Korail 0 - 0
SOU K3L 21/05 - 15:00 Finished Paju Citizen 2 - 1 Gyeongju KHNP 0 - 0
TAI MFLW 21/05 - 15:00 Finished Taipei Bravo W 1 - 1 Hang Yuan W 1 - 1
TAI MFLW 21/05 - 15:00 Finished Taoyuan W 0 - 6 Taichung Blue W 0 - 1
CZE CFL 21/05 - 15:15 Cancelled Pisek 0 - 0 Vysehrad 0 - 0
CZE CFL 21/05 - 15:15 Finished SK Rakovnik 0 - 3 Kraluv Dvur 0 - 2
CZE CFL 21/05 - 15:15 Finished Vltavin 1 - 1 Hostoun 0 - 1
CZE CFL 21/05 - 15:15 Finished Zbuzany 3 - 0 Chlumec nad Cidlinou 2 - 0
CZE MSFL 21/05 - 15:15 Finished Jihlava B 0 - 2 Otrokovice 0 - 0
CZE MSFL 21/05 - 15:15 Finished Rosice 2 - 0 Hlucin 0 - 0
CZE MSFL 21/05 - 15:15 Finished Vratimov 1 - 2 Uhersky Brod 0 - 1
CZE DA 21/05 - 15:15 Finished Marianske Lazne 1 - 3 Hvezda Cheb 0 - 3
CZE DB 21/05 - 15:15 Finished Aritma Prague 2 - 1 Steti 1 - 1
CZE DB 21/05 - 15:15 Finished Brandys n. Labem 2 - 0 Slany 0 - 0
CZE DB 21/05 - 15:15 Finished Neratovice 2 - 0 Olympie Brezova 0 - 0
CZE DB 21/05 - 15:15 Finished SK Kladno 0 - 0 Ostrov 0 - 0
CZE DC 21/05 - 15:15 Finished Libis 1 - 2 Vysoke Myto 0 - 1
CZE DD 21/05 - 15:15 Finished Hodonin 2 - 1 Breclav 0 - 1
CZE JKP 21/05 - 15:15 Finished Bohunice 4 - 0 Ivancice 1 - 0
CZE JKP 21/05 - 15:15 Finished Rousinov 0 - 1 Moravska Slavia 0 - 1
CZE P 21/05 - 15:15 Finished Kolovraty 4 - 2 Dukla JM 3 - 2
CZE P 21/05 - 15:15 Finished Podoli Praha 0 - 3 Olympia Radotin 0 - 2
CZE SKP 21/05 - 15:15 Finished Hrebec 6 - 0 Nymburk 2 - 0
CZE KKP 21/05 - 15:15 Finished Loko K. Vary 2 - 2 FC Cheb 2 - 0
AUS NPLSA 21/05 - 15:30 Finished Adelaide Olympic 0 - 2 Adelaide City 0 - 1
CZE CFL 21/05 - 15:30 Finished Prepere 3 - 2 Velvary 1 - 1
CZE DA 21/05 - 15:30 Finished Ceske Budejovice B 4 - 1 Sedlcany 4 - 0
CZE DC 21/05 - 15:30 Finished Kosmonosy 2 - 1 Tochovice 1 - 1
CZE LKP 21/05 - 15:30 Finished Frydlant 0 - 2 Visnova 0 - 2
CZE LKP 21/05 - 15:30 Finished Velke Hamry B 3 - 0 Hradek nad Nisou 0 - 0
CZE UKP 21/05 - 15:30 Finished Lovosice 2 - 0 Oldrichov 1 - 0
CZE PKP 21/05 - 15:30 Finished Holysov 2 - 8 Vejprnice 0 - 3
CZE SKP 21/05 - 15:30 Finished FK Komarov 2 - 0 Lysa n. L. 1 - 0
ASI SAGW 21/05 - 16:00 Finished Myanmar W 1 - 2 Philippines W 1 - 0
AUS NPLNSW 21/05 - 16:00 Finished Marconi Stallions 2 - 1 Sutherland Sharks 0 - 0
AUS NPLQ 21/05 - 16:00 Postponed Eastern Suburbs 0 - 0 Gold Coast Utd 0 - 0
AUS NPLV 21/05 - 16:00 Finished Hume City 3 - 0 Altona Magic 2 - 0
BAN PL 21/05 - 16:00 Postponed Bangladesh Police 0 - 0 Rahmatgonj MFS 0 - 0
CRO 3HNLC 21/05 - 16:00 Finished Tresnjevka 4 - 0 Kurilovec 2 - 0
CZE U19L 21/05 - 16:00 Finished FC Fastav Zlin U19 2 - 1 Karvina U19 0 - 1
CZE U19L 21/05 - 16:00 Finished Pribram U19 2 - 2 Ceske Budejovice U19 2 - 0
CZE U19L 21/05 - 16:00 Finished สลาเวีย ปราก U19 4 - 2 Mlada Boleslav U19 2 - 1
JAP J2L 21/05 - 16:00 Finished ฟาเจียโน โอคายามา 1 - 0 โออิตะ ตรินิต้า 0 - 0
LAO LL 21/05 - 16:00 Finished Viengchanh 3 - 5 Champasak United 1 - 4
POL CL 21/05 - 16:00 Finished เลช พอซนาน U18 7 - 0 S. Rzeszow U18 3 - 0
POL CL 21/05 - 16:00 Finished ลีเกีย วอร์ซอว์ U18 3 - 2 Wisla U18 1 - 1
POL CL 21/05 - 16:00 Finished Pogon Szczecin U18 3 - 2 Warta Poznan U18 2 - 0
POL EW 21/05 - 16:00 Finished Olimpia Szczecin W 3 - 1 Tarnovia Tarnow W 1 - 1
RUS FNL 21/05 - 16:00 Finished Krasnodar 2 1 - 3 Spartak Moscow 2 0 - 1
RUS SDW 21/05 - 16:00 Finished Chertanovo M. W 0 - 4 Zvezda 2005 W 0 - 1
SER SL 21/05 - 16:00 Finished Prva Iskra Baric 6 - 3 Lestane 0 - 0
SER SL 21/05 - 16:00 Finished Teleoptik 1 - 1 Studentski Grad 0 - 0
SOU KL1 21/05 - 16:00 Finished Pohang 2 - 0 Incheon 2 - 0
SWE D2 21/05 - 16:00 Finished Gottne IF 1 - 0 Kiruna 1 - 0
AUS NPLQ 21/05 - 16:15 Postponed Logan Lightning 0 - 0 Queensland Lions 0 - 0
ROM L2 21/05 - 16:30 Finished FC Brasov 1 - 0 Politehnica Timisoara 0 - 0
SOU KL2 21/05 - 16:30 Finished Jeonnam 2 - 3 Ansan Greeners 1 - 1
AUS NPLV 21/05 - 16:45 Finished Bentleigh Greens 1 - 1 Avondale FC 1 - 0
BEL VLR 21/05 - 17:00 Postponed BATE 2 0 - 0 Slutsk 2 0 - 0
BEL VLR 21/05 - 17:00 Postponed FC Gomel 2 0 - 0 Zhodino 2 0 - 0
JAP J1L 21/05 - 17:00 Finished อวิสปา ฟูกูโอกะ 1 - 0 โยโกฮาม่า เอฟ มารินอส 0 - 0
JAP J2L 21/05 - 17:00 Finished Ryukyu 1 - 1 เวนท์ฟอเรท โกฟุ 0 - 0
NOR D1W 21/05 - 17:00 Finished Grand Bodo W 4 - 1 Medkila W 2 - 0
POL CL 21/05 - 17:00 Finished Cracovia U18 0 - 1 Zaglebie U18 0 - 0
POL CL 21/05 - 17:00 Finished Jagiellonia U18 2 - 2 Gornik Z. U18 0 - 1
POL CL 21/05 - 17:00 Finished Slask U18 2 - 1 Rakow Czestochowa U18 1 - 1
POL EW 21/05 - 17:00 Finished Slask Wroclaw W 4 - 2 Bydgoszcz W 2 - 1
POR LBPIW 21/05 - 17:00 Finished Braga W 1 - 0 Famalicao W 0 - 0
RUS FNL2 21/05 - 17:00 Finished Kolomna 1 - 2 Kaluga 0 - 1
RUS FNL2 21/05 - 17:00 Finished Dynamo Barnaul 3 - 0 Orenburg 2 3 - 0
RUS SDW 21/05 - 17:00 Finished Lokomotiv Moscow W 5 - 1 FK Yenisey W 3 - 0
SOU KL1 21/05 - 17:00 Finished Gimcheon Sangmu 0 - 2 วุลซาน ฮุนได 0 - 2
SPA TRFEF 21/05 - 17:00 Finished Manacor 0 - 2 Alcorcon B 0 - 0
SWE D1 21/05 - 17:00 Finished Qviding 0 - 4 Falkenbergs 0 - 0
TAI MFLW 21/05 - 17:00 Finished Kaohsiung W 0 - 1 Hualien W 0 - 1
CZE U19L 21/05 - 17:30 Finished Meteor Prague U19 1 - 4 Sigma Olomouc U19 0 - 2
UKR CW 21/05 - 18:00 Cancelled Kolos Kovalivka W 0 - 0 Ladomir W 0 - 0
UKR CW 21/05 - 18:00 Cancelled Kryvbas W 0 - 0 Zhytlobud-1 W 0 - 0
UKR CW 21/05 - 18:00 Cancelled Mariupol W 0 - 0 Zhilstroy-2 W 0 - 0
UKR CW 21/05 - 18:00 Cancelled Karpaty Lviv W 0 - 0 EMC Podolie W 0 - 0
UKR CW 21/05 - 18:00 Cancelled Panthers FC Uman W 0 - 0 Voshod W 0 - 0
KEN PL 21/05 - 19:00 Cancelled Mathare Utd. 0 - 0 Wazito 0 - 0
MAL SL 21/05 - 19:30 Postponed Silver Strikers 0 - 0 Big Bullets 0 - 0
BEL VL 21/05 - 20:00 Postponed บาเต้ โบริซอฟ 0 - 0 Slutsk 0 - 0
BEL VL 21/05 - 20:00 Postponed FC Gomel 0 - 0 Zhodino 0 - 0
ZIM PSL 21/05 - 20:00 Postponed Black Rhinos 0 - 0 Whawha 0 - 0
ZIM PSL 21/05 - 20:00 Postponed Chicken Inn 0 - 0 Yadah 0 - 0
ZIM PSL 21/05 - 20:00 Postponed Harare City 0 - 0 Bulawayo City FC 0 - 0
ZIM PSL 21/05 - 20:00 Postponed Ngezi Platinum 0 - 0 Manica 0 - 0
ZIM PSL 21/05 - 20:00 Postponed Platinum 0 - 0 Triangle 0 - 0
ZIM PSL 21/05 - 20:00 Postponed ZPC Kariba 0 - 0 Highlanders 0 - 0
GER ON 21/05 - 21:00 Postponed Dusseldorf-West 0 - 0 1.FC Monchengladbach 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled ดินาโม เคียฟ 0 - 0 Ch. Odessa 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled ซอร์ย่า ลูแฮงส์ 0 - 0 Lviv 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Inhulets 0 - 0 Minaj 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Kolos Kovalivka 0 - 0 Desna 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Mariupol 0 - 0 วอร์สคลา 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Metalist 1925 0 - 0 Veres-Rivne 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Oleksandriya 0 - 0 Dnipro-1 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Rukh Lviv 0 - 0 เอฟซี ชักตาร์ โดเน็ตส์ก 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Ahrobiznes Volochysk 0 - 0 Obolon 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Alliance 0 - 0 Prykarpattya 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Hirnyk-Sport 0 - 0 VPK-Agro 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Kremin 0 - 0 Volyn Lutsk 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Kryvbas 0 - 0 Zhytomyr 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Mykolaiv 0 - 0 Volyn Lutsk 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Nyva Ternopil 0 - 0 Kramatorsk 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Olimpik Donetsk 0 - 0 Uzhhorod 0 - 0
UKR PL 21/05 - 21:00 Cancelled Podillya Khmelnytskyi 0 - 0 Metalist Kharkiv 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Chaika 0 - 0 FC Chernihiv 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Dunaivtsi 0 - 0 Karpaty Halych 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled FC Vovchansk 0 - 0 Balkany 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Krystal 0 - 0 Real Pharma 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Liubomyr Stavyshche 0 - 0 Bukovyna 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Livyi Bereg 0 - 0 Nyva Vinnytsya 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled LNZ Cherkasy 0 - 0 Dnipro Cherkasy 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Munkacs Mukacheve 0 - 0 Karpaty Lviv 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Mykolaiv 0 - 0 MFC Metalurh 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Mykolaiv 2 0 - 0 MFC Metalurh 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Nova Kakhovka 0 - 0 Kremin 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Nova Kakhovka 0 - 0 Trostyanets 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Peremoga Dnipro 0 - 0 Sumy 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Rubikon Kyiv 0 - 0 AFSC Kyiv 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled SC Poltava 0 - 0 Mykolaivka 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Skoruk Tomakovka 0 - 0 Nikopol 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Trostyanets 0 - 0 Dinaz Vyshgorod 0 - 0
UKR DL 21/05 - 21:00 Cancelled Yarud Mariupol 0 - 0 Tavriya 0 - 0
BUL TL 21/05 - 22:00 Awarded Levski Karlovo 3 - 0 Yambol 1915 0 - 0
BUL TL 21/05 - 22:00 Awarded Pavlikeni 3 - 0 Peshtera Galata 0 - 0
JAM PL 21/05 - 23:00 Postponed Dunbeholden 0 - 0 Cavalier 0 - 0
POL IIIL 21/05 - 23:00 Awarded Elana Torun 0 - 3 Przodkowo 0 - 0
BRA CC2 22/05 - 01:00 Postponed Marica 0 - 0 Friburguense 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed CA Estudiantes W 0 - 0 Rosario Central W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Comunicaciones W 0 - 0 Defensores de Belgrano W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Excursionistas W 0 - 0 Deportivo Espanol W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Gimnasia L.P. W 0 - 0 El Porvenir W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Huracan W 0 - 0 Estudiantes W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Independiente W 0 - 0 UAI Urquiza W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Lanus W 0 - 0 Racing Club W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Platense W 0 - 0 Boca Juniors W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed River Plate W 0 - 0 San Lorenzo W 0 - 0
ARG PAW 22/05 - 03:00 Postponed Villa San Carlos W 0 - 0 Social Atletico Television W 0 - 0
USA USLC 22/05 - 07:30 Postponed San Antonio 0 - 0 Colorado Springs 0 - 0
USA USLC 22/05 - 08:00 Postponed New Mexico 0 - 0 Phoenix Rising 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}